Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23 évesen nem volt fiatalkorom...

23 évesen nem volt fiatalkorom Nem tudom milyen a disco, csajozás. Hogy pótoljam be az életet? Ilyenkor már nehéz

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Maholnap már kapod a nyugdíj értesítőt.Nagyon nagyon lemaradtál mindenről.

23 évesen már nem vagy fiatal,ilyen öreg emberekre már nem buknak a csajok.

Járókereted is van már?

2018. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Már hogy a francba lenne nehéz ilyen korban? Én 22 vagyok, és némelyik NEM tiniknek való szórakozóhelyen szóba se állnak velem a lányok, mert túl fiatal vagyok...
2018. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na hagyjatok ezekkel a vígaszokkal 5 év és 28 vagyok egy kettő elszalad
2018. máj. 1. 16:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem maradtál le semmiről. Az általad említett dolgokhoz kell egyfajta személyiség. Ha introvertált vagy, akkor egy diszkózás téged nemhogy kikapcsol, hanem jól felhúz, kimerít, és egyáltalán nem szórakoztat. Arról nem is beszélve, hogy látván a sok részeg embert.


Kis melléktörténet: Gyermekjáték- és bizsuárusként meghívást kaptam a Miskolcon megrendezett Factory fesztiválra, mondván úgyis fiatalok lesznek ott, jól fogunk árulni. Jól megszívtam, mert mint kiderült, a környék legnagyobb drogos partija volt, techno zenével. 17-25 éves korosztály volt jelen. Mindenféle kétes alak jött oda hozzánk:

- Te, figyu már, van valami jó anyagod a sátor alatt?

- Hát, haver, van gumikacsám és Nerf puskám...

- Jó, de valami kokó, hernyó...?

A sátrunk mellett volt egy kis lépcső. Egyszer csak jön egy fiatal, egyébként nagyon szép lány, leül a lépcső közepére, és maga elé hány. Majd feláll, elmegy. Jön a következő csávó, látni rajta, hogy azt se tudja, hogy merre van, erre beleül a hányásba. És még csak észre sem veszi.


Akarom mondani, nem hiszem, hogy ezt te olyan nagyon át akarod élni.


Ami a csajozást illeti, azt sem kell erőltetni. Majd lesz valami, ha az élet is úgy akarja. Mindenesetre jelezd azt a testtartásoddal, hogy nyitott vagy (mosolyogj, ne kulcsold össze a kezed, ne legyél feszült).

2018. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, a hozzád való lányok ugyanazzal töltötték eddig az életüket, mint te, nem maradtál le semmiről, ha nem azokra a kis hülyékre vágysz, akik már 13 éves koruk óta egyik fiúról a másikra repkednek.
2018. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Mivel fiú vagy, ez természetes, hogy nincsenek lehetőségeid szórakozásra.

Csak a lányokat ugrálják körbe, azért mert lányok.:D

2018. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Maga a pótlás nem lenne nehéz még ilyenkor sem, viszont annyi probléma azért akad, hogy a csajozáshoz, társasági élethez szükséges szociális- és kommunikációs készséged nem fejlődött ki, mert 10 évig csak Xbox-oztál.
2018. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Fogod magad és elmész a diszkóba.
2018. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Akarsz is menni, mert úgy érzed, hogy több lennél tőle, hiányzik a jókedvedhez?

Vagy csak félsz, hogy lemaradtál valamiről, de nem igazán tudod, hogy kell ez az egész neked? Akármelyik válasszal is értesz egyet, nem vagy elkésve semmivel, 23 évesen előtted az egész élet. De ha bizonytalan vagy, akkor meg csak azt tudom mondani, hogy nem mindenkinek kell ez a kitombolós időszak, és mégis teljesértékű emberek lesznek belőlük. :D

Én pl nem hinném, hogy valaha is piálásra, hányásra, hangos fülsértő zenére, koszos mosdókra, büdös idegenekre, és az egyik kedves válaszoló fesztiválos sztorijának átélésére vágynék. Legalább is most még azt hiszem. Remélem ebben nem változok. :D

2018. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, soha semmit sem késő elkezdeni. Ha változni szeretnél, akkor legyél rá nyitott, változtass a gondolkodásodon.

Egyénként ne úgy fogd fel, h mit hagytál ki, mert így tényleg benned van egy rossz érzés. Semmit nem hagytál ki. Ez így egy rossz kifejezés, ilyet nem lehet kihagyni. :) Nem feltétlenül ettől leszel boldog.

Nyilván sokan szeretnek szórakozni, ez is egy módja annak, hogy kiadjuk magunkból a stresszt, legyünk. De mindenkinek más jön be. Mindenki különböző és ez így van jól.


És nem feltétlen kell hányásig bulizni, nyilván az is egy véglet, de ez nem a feltétlen velejárója. Ezt csak azért írom, hogy ne legyenek téveszmék és ne ijedj meg a dologtól. :)


20/L

2018. máj. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!