Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nőknek miért nem jar a...

A nőknek miért nem jar a felsobbrendusegi erzes?

Figyelt kérdés

Miert csak a pasiknak lehet az a buszke onelegult erzesuk hogy ok jobbak a noknel? Forditva miert nem? Nekunk nem jár? Csak a pasik arnyeka es a masodrenduseg?

Miert hiszik azt hogy attol h ok ferfinak szulettek nekik rogton tobb minden jar? Nem tehetnek rola

Nem erdemeltek ki semmivel megis azert mert fsz van a labuk kozott mar ok a vilag urai?


2019. máj. 1. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Jaj hiszen mennyi olyan nő van aki felsőbbrendűnek érzi magát. Mozgalom is van belőle, feminizmus néven fut.

Én szerintem a férfi és a nő egyenlő. Ezzel így van majdnem minden férfi hidd el.

A másik, hidd el egy normális férfit jobban érdekli az ami a te lábad között van. Pont ezért emeljük magunk fölé a nőket. Mi udvarlunk, mi engedünk előre, mi bókolunk, mi segítünk, stb. Érezd magad szerencsésnek.

2019. máj. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene?
2019. máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Úgyvan, püföljük a szalmabábot jó erősen.

Nem is tudom hol kezdjem, mi is a gond ezzel a kérdéssel.


Legelső sorban talán az hogy borzalmasan egyszerű.


"Nők és férfiak".


Egy 80-as évek végi számítógép komplexebben gondolkodott ennél a felfogásnál.


Ha egy akármilyen nemű személy a nemére hivatkozik bármilyen kérdésben, a nemére hivatkozik bármilyen vitában, és egyfajta önigazolásként állítja azt be, az a személy első sorban HÜLYE, és csak azután férfi, nő, transz, vagy épp kétfázisú villanymotor...


Magyarul, röviden-tömören: Ha én egy vitában azzal érvelek hogy pasi vagyok, ergo igazam van, akkor első sorban hülye vagyok, és mellesleg pasi.

Ha nőként egy vitában azzal érvelek hogy nő vagyok, ergo igazam van, akkor első sorban hülye vagyok, és mellesleg nő.


Második kifogásom, hogy továbbra is bot egyszerű a világképi ábrázolásod. Vannak "A férfiak" meg "A nők" és "A férfiak" mondanak valamit.

Nem.

A szexizmus egyik alapvető jellegét gyakorlod te is kérdező: általánosítasz ezerrel.


Ha én nem akarok szexista lenni, akkor nem húzok rá a társadalom uszkve 50%-ára kapásból egy állítást. A férfiak nem mind hatalmaskodóak, a nők nem mind áldozatok.


Első lépésként a fent leírt két pontot kellene magadévá tenni, és aztán mindjárt kevésbé kezdesz itt anonimen férfi genocidiumot követelni.

2019. máj. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Menj el orvoshoz bébibimbó.
2019. máj. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Ja, és a kérdés második sorára reagálva:


"Miert csak a pasiknak lehet az a buszke onelegult erzesuk hogy ok jobbak a noknel? Forditva miert nem? Nekunk nem jár? "


Figyelj, felőlem olyan önelégült, beképzelt, saját nemed fényében fürdőző valaki lehetsz amennyire csak akarsz. Nem zargatlak és nem is jelentelek fel azért, mert a női mivoltod miatt te csak úgy fürdesz a büszkeségben. Áldásom rá.

De arra számíthatsz hogy az értelmes emberek egy szexista nőt ugyanúgy nem fognak kedvelni mint egy szexista férfit.

A mizandrizmus semmivel se jobb mint a mizoginizmus, egy női szupremáciát hirdető nő ugyanolyan sötét mint egy hímsoviniszta pasi. csak ez valamiért nem tűnik sokaknak nyilvánvalónak.

2019. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Péniszirigységed van kérdező?

Ha nő létedre a férfiakban keresed a vetélytársat, nem jó úton haladsz.

Mivel többnyire a férfiak azok, akik szinte 100%-ban segítenek a nőknek, és nem a feminyomi gyülekezeted.

2019. máj. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugorj át a felnőtt kapcsolatok kategóriába és nézz körül. Naponta kapják meg a férfiak a lúzerezést.
2019. máj. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

HA te tenyleg azt hiszed az eletet csak ezen a szinten lehet elni, akkor nem csodalom hogy alsobbrendunek erzed magad...

mondom ezt nokent.

Felejsd mar el ezt a tipikusan ostoba emberek vesszoparipajat, es magad dolgaval foglalkozz. Akkor nem lesznek ilywn kicsinyes problemaid...

2019. máj. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem figyelni az embereket a tömegközlekedési eszközökön, és le lehet szűrni, hogy igen is, van (én másként nevezem) domináns nő is, ami jó dolog, mert pl. nekem ők jönnek be.

Ha van egy támogató-, vagy jó környezet, akkor ez a nőkből elő tud jönni.

2019. máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint ha azt kérdeznéd,nektek miért nincs jogotok hülyének lenni...

Pedig bizony vannak nők,akik élnek is a lehetőséggel,különféle formákban.

2019. máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!