Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért a férfiaknak kell...

Miért a férfiaknak kell kezdeményeznie, a nőknek meg csak válogatni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyáltalán nem fair. Nekünk kell szenvedni a visszautasítások miatt, nekünk kell fizetni a randin, stb. Eközben pedig a nők csak élvezik az ingyen szórakoztatást, majd döntenek arról, hogy folytatni akarják-e.
2019. jan. 13. 16:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
62%

Miért, te nem válogatsz, hogy kihez mész oda? Dehogynem.

Ez azért van, mert a pasik vannak megőrülve, ha nem jutnak puncihoz, a nők meg egész jól elvannak farok nélkül. Még fusson is utánad, és meghívjon, hogy a végén valami gyenge-közepes szexhez jusson, amit nem is élvezett?

2019. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Miért, a nők nem akarnak kapcsolatot? Dehogynem. Csak nekik úgy is lehet, ha nem tesznek érte semmit. Ha meg csak szexet akar egy férfi, akkor szerintem olcsóbb, ha prostihoz megy...
2019. jan. 13. 16:41
 3/40 anonim ***** válasza:
57%

Ez a nők jobban elvannak farok nélkül állítás eléggé bátor kijelentés volt.

Amúgy tényleg nem fair, de így alakult ki .Sok lány meg egyenesen azt hiszi hogy na puncija van , akkor már korona is a fején.

2019. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
27%
Hát igen, a nőknek minden egyszerűbb...
2019. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
21%

Ki mondta, hogy KELL?

Nekem sok barátnőm lett úgy, hogy nem én kezdeményeztem. Sőt, már unom, hogy ragadnak rám valamiért, és nem győzöm lerázni őket.

2019. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Elnézést, igazad van. Kb. a férfiak 2%-ának nem kell semmit sem tennie. Csak közben ez a szám a nőknél 90 körül lehet...
2019. jan. 13. 17:02
 7/40 anonim ***** válasza:
71%

Kapcsolatra felnőtt férfi való. Aki nem pisil be, ha meg kell szólítania, és Cofidis gyorshitel nélkül ki tud fizetni egy kávét. Tudom, túl magas elvárás.... biztos azért képes erre a férfiak 99%-a...

És nem válaszoltál. Te nem válogatsz, hogy kihez mész oda? 14-104 éves korig, 30-230 kilóig mindenkinél teszel egy próbát?

Bemégy egy szórakozó helyre, ahol van 300 nő. Elkezded őket sorba leszólítani, kezdve a legközelebbinél, vagy előbb körbenézel, hogy kihez mész oda? 300 nőből mennyit szólítasz meg?

2019. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Igen, szoktam válogatni, mégpedig az alapján, hogy kinél lehet esélyem.


De ez sem adtál választ arra, hogy miért a férfiaknak kell megszólítania a nőket? Miért a férfiaknak kell fizetni? Majdnem olyan, mintha prostihoz mennék...

2019. jan. 13. 17:23
 9/40 anonim ***** válasza:
32%
A noknek konnyebb az elet megis mindig ök sirnak hogy nekik rosszabb meg elvannak nyomva. Itt is ugy kene veluk banni mint saud arabiaban. Na akkor mondhatnak el vannak nyomva viszont rosszul jarnanak.
2019. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
63%

Azért te jössz oda, mert te vagy a férfi.

A bátor, erős, vadászó harcos, aki nem retten meg. Te fizetsz, mert te akarod bebizonyítani, hogy tudsz gondoskodni rólam és a közös utódról.

Ilyenkor mindig megjelenik lelki szemeim előtt egy hím madár, ahogy hisztizik, hogy miért ő építsen fészket? Csinálja meg a tojó. És miért vigyen neki bogarat? Aztán csóri kismadár csodálkozik, hogy kihaltak a génjei.

És ez egész odáig így lesz, amíg nem kezdesz el menstruálni, nem esel teherbe, és nem leszel képes szoptatni. A feminizmust se szedd elő, mert az, hogy egyforma jogaink vannak, nem azt jelenti, hogy egyformák vagyunk. De ha szerinted igen, akkor húzzál szoknyát, csipkés bugyit, ülj be egy melegbàrba, és élvezd, hogy valaki odamegy, és fizeti a fogyasztásod. Mi a különbség?

2019. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!