Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A környezetedben ki az, aki a...

A környezetedben ki az, aki a legjobban idegesít, és falra tudnál mászni már attól is, ahogy beszél, vagy ahogy viselkedik?

Figyelt kérdés
Lehet családtag, rokon, barát, barátnő, osztálytárs, szomszéd stb

2019. máj. 1. 01:25
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Én egy jóideig anyámnak a személyiségétől undorodtam, kifejezetten taszított; de most már nincs is annyi energiám hogy erre figyeljek, ezzel foglalkozzak vagy hogy foglalkozzak konkrétan ővele, szóval most már szimplán csak lecarom. Így egyszerűbb, mint keseregni, sopánkodni rajta, hogy milyen.
2019. máj. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
A közvetlen környezetben senki. De a gyakorin a falra mászok azoktól akik a családtagjaikat mocskolják, miközben ordít róluk hogy ők sem hibátlanok. Tele van ilyenekkel az oldal...
2019. máj. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyunk hibátlanok utolsó,de tudunk carós-focós vírusos betegségben kezet mosni focás után. Nem sértődősködőm ha erre felhívják a figyelmem,mint a mamám. Vannak egyéb cifra dolgai is,de ez hosszú lenne.
2019. máj. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 2es, nem gondolnám, hogy 1es mocskolta volna az édesanyját.

Nálam is hasonló a helyzet. Nagyon-nagyon szeretem anyukámat, és (lehet pont ezért) zavar egy jó pár dolog a viselkedeseben, szokasaiban. És a fent említett kezmosas hiánya dolog pont az egyik, és ha szépen finoman szólok neki ezért, sértődés a vége, de nem változik a dolog. És ez minden olyan dologgal így van, amit alapból meg kellene tenni, de sajnos még én érzem kellemetlenül, hogy szólnom kell, és a végeredmény a megsértődés. Nem írok konkrét dolgokat, mert kibeszelni semmiképp nem szeretném, és bánt, hogy pont vele kapcsolatban érzek így.

Szóval nem egyszerű, mert nem haladunk, és tudom, ahogy idősödik, ez egyre nehezebb lesz. És még így is nagyon szeretem őt.

2019. máj. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Az unokatestvérem. Szerencsére mostanában nem találkozunk olyan sokat. A mi családunkban (a tág családban, a szűk családunk az normális, szeretetteljes) nem szokás megmondani a frankót szemtől szembe, akkor sem ha az az igazság. Mert akkor te vagy a szemét. Pontosítok, a fiatal generáció (20-30) befoghatja, az idősebbektől ez elfogadható. Mindegy, szóval az unokatestvérem egy hihetetlenül önző, nagyképű, bunkó és pofátlan. Olyan higgadtsággal tud közölni dolgokat amit akar, ami más kárára de a saját hasznára válik hogy kinyílik a bicska a zsebemben. Szemrebbenés nélkül kimondja hogy - most mondok valamit-, add el nekem az autód ami ér 6 milliót, mondjuk 2 milláért. Mert ő meg akarja venni. Annak ellenére hogy tudja, hogy a másik is pénzből él.

Kis tapló megjegyzéseket tesz, és megszokta hogy nem szól rá senki, mert kis korában(pár évesen) beteg volt, de kinőtte, és semmi baja már szintén kiskora óta. Azt hiszi ő a világ közepe. És még bunkó is. Én sok mindent tolerálok, de őt már nem vagyok hajlandó. Tudnék még mit írni, de felesleges. Így is többet írtam mint amire a kérdező kíváncsi.

2019. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem az egyesre gondoltam, de mindegy... Talán túl sokat vagyok fent z oldalon.
2019. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dolgoztam magamon, úgyhogy már senki sem. Megérte a befektetett munka.
2019. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nem releváns, némileg értelmetlen kérdés is, mert hiába mondom, hogy X, azt csak (rossz esetben) én ismerem, én hallom a sipákolását...
2019. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, a csoportvezetőm a munkahelyen azt terjeszti rólam hogy prostituált vagyok, és mellékállasban azt csinálom, meg hogy külföldön is azt csináltam, pedig ez nem igaz. Legszívesebben kitaposnám a belét a hazugságai miatt. Keserű mint a kávé cukor nélkül, minden embert kigúnyol, kinevet. Persze magát tökéletesnek állítja be. Borzasztó a nő.
2019. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az angoltanárom, mert állandóan fenyeget(ett), hogy nem enged vizsgázni, és mindig sajnàltatta magát, aztán mosolyogva végig írta majdnem mindenkinek az egyest, majd előadta, hogy az ő lánya csillagàsz. Mindezt tananyag helyett.

Általánosban is az angoltanàrom volt az a személy akit nem bírtam elviselni. Egy igazi vörös hajú, idegbeteg, alkoholista nő volt. Mindig torkaszaladtàból üvöltött már amikor belèpett az ajtón akkor. És ő is beszélt a tananyag helyett mindenről, természetesen üvöltve, és minden nap elmondta nekünk, hogy még segèdmunkàs sem lesz egyikünkből sem.

2019. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!