Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 4-5 év sok idő? Ez alatt...

4-5 év sok idő? Ez alatt mennyit változik az ember?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 17:57
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Attól függ milyen ingerek érik. Én 24-28 éves koromig rengeteget változtam. Olyan gyorsan megfordult velem a világ, hogy úgy éreztem még tinédzser koromban is kiegyensúlyozottabb voltam.
2019. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok de nem érzem magam felnőttnek
2019. máj. 1. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 +1

Még nagyon sokat fogsz alakulni. Én már semmiről nem úgy gondolkodom, ahogy 24 évesen.

2019. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ ha négy évig mondjuk csak otthon játszod a kedvenc játékod, mellette annyit dolgozol, hogy megélj, akkor szinte semmit nem fogsz változni. De, ha mondjuk kitűzöl egy célt amiért évekig küzdesz, akkor nagyon sokat fogsz.
2019. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25 eves korig rengeteget szamit akar egy ev is. Afelett mar annyira nem, szerintem
2019. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gerszegumbu válasza:

Attól függ milyen iös az ember.

Pl tini korában rengeteget változik az ember minden szempontból, de egy 40 éves ember nem megy át nagyobb változásokon.

2019. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gerszegumbu válasza:
idös (nincs hosszú ö-m)
2019. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fish1 ***** válasza:

Szerintem attól függ, hogy az adott ember akar -e változni, felismeri-e a hátrányos tulajdonságait, vagy homokba dugja a fejét és nem foglalkozik lelki dolgokkal.

Ha folyamatosan figyeli a saját viselkedését, levonja a megfelelő következtetéseket és rájön, hogy mit kellene másképp csinálnia és így is tesz, akkor fél-egy év is látható változásokat hozhat.

Ellenben szerintem mindenki ismer olyan embereket is, akik 10-20 éve ugyanazokat a köröket futják, vagyis nem változtak szinte semmit.

2019. máj. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!