Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit változik egy ember...

Mennyit változik egy ember 16-22 éves kora között? Mert én ugyanolyan gyerekes vagyok mint 5 éve.

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamennyit változtam de nem sokat.
2017. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én rengeteget, de főként azért mert teljesen úgy környezetbe kerültem az érettségi után.
2017. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 21/L vagyok, de össze sem lehet hasonlítani az 5 évvel ezelőtti énemmel. Még fél év alatt felhalmozódott tapasztalatokat, tanultakat is megérzek a mentalitásomon.
2017. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam kb ég és föld.
2017. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmit sem változtam. Már 16 évesen is érettebb voltam. Én alapból ilyen ,,öreg lélek" vagyok, piciként is képes voltam komoly dolgok fejtegetésére, valamint a felnőttek közt éreztem magam jobban. Társkeresésben is inkább az idősebb (30-40 közötti) nőkre hajtok.


21/F

2017. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*tőlem idősebb
2017. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én már 16 évesen is komolyabb voltam a korombelieknél, legalábbis úgy érzem. De azóta is rengeteget változtam. Bár kicsit (néha nagyon) különc kategóriába sorolnám magam alapból, főleg azért, mert akkor is, és azóta egyre inkább, szinte teljesen elégedett vagyok magammal, ami az ilyen idős lányokra nem sűrűn jellemző. :)

19/l

2017. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!