Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Twin strangers ikerkereső....

Hosszúhajú kérdése:

Twin strangers ikerkereső. Van tapasztalatotok? Vagy bármi más ikerkereső programról?

Figyelt kérdés
keresem magam, ajánljatok ilyen programokat nekem, és írjatok véleményeket, mit tapasztaltatok. valaki megtalálta már magát? :O

#twin strangers #ikerkereső ikertestvér
2019. máj. 5. 02:11
 1/2 anonim válasza:
Kipróbáltam, de pár nap alatt úgy láttam, hogy rengeteg időt venne el, ha tényleg találni akarnék valakit, ezért leiratkoztam. Ha ingyenesen regisztrálsz, akkor tök random arcokkal próbál téged párba állítani, messze nem hatékony. Persze választhatod a fizetős verziót is, azt nem próbáltam.
2019. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a nem fizetőst próbáltam, ezért gondolkodtam el, hogy tán fizetni kéne. a nem fizetősön elkezdte kiadni a találatokat csalogatásként, de annyira azért nem volt nagy a hasonlóság...
2019. jún. 5. 04:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!