Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok arról...

Gghh32 kérdése:

Mi a tapasztalatotok arról hogyha bunkók velünk bizonyos emberek akkor hagyjuk figyelmen kívül?

Figyelt kérdés
Rosszabb vagy jobb lesz a helyzet?
2018. nov. 4. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

rosszabb.

sajnos vissza kell szólni.

2018. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább olyan bunkó stílusban. De inkább bunkóbban, mert abból ért csak.
2018. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyan bunkók veled? Ez a bánásmód miben nyilvánul meg?
2018. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vissza kell szólni. Velem az osztálytársaim bunkóztak és volt, hogy kiírtam róluk egy kérdést az oldalra és megkaptam, hogy ne foglalkozzak velük, engedjem el a fülem mellett, amit mondanak, majd úgyis megunják és abbahagyják...Végül nem, hogy nem unták meg, még durvábbakat is szólogattak be, mert tudták, úgyse szólok vissza és mellé már elkezdtek fogyatékosozni is, mert azt hitték, mentális problémáim vannak és azért csinálok úgy, mintha meg se hallanám őket.
2018. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én figyelmen kívül hagyom. Nem érdekel. Belefáradtam a visszaszólogatásba. Rájöttem, hogy az ilyen buta, primitív emberekkel nem érdemes foglalkozni.

Csak simán kizárom őket az életemből.

Egyáltalán nem hat meg, ha beszól valaki. Mert csak magát minősíti a bunkó beszólogatásaival. Néha csak némán kinyújtom a karomat és a hüvelykujjamat felmutatom. Mintha "jó" lenne amit csinál.Ez mellé még egy mosolyt is kap az illető. :)

Ilyenkor zavarban vannak valamiért.

2018. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mérlegelni kell a szituáció alapján. Tedd fel magadnak a kérdést: Megér-e egy vitát? Megéri-e, hogy felhúzd magad, vagy valamilyen nagyobb konfliktus legyen belőle? Ha pl. egy idegen morog rád a sorban vagy a pénztáros kicsit barátságtalan, akkor szerintem hagyd, csak rossz napja van. Ha valaki rendszeresen bunkózik, mert nyámnyilának, tehetetlennek néz, pl. osztálytársak, akkor vissza kell szólni. Vagy ha nagyobb dologról van szó, pl. be akarnak csapni, stb. Szóval védd meg magad, az érdekeidet, de minden apróságon nem érdemes fennakadni, mert nem éri meg. Egyébként, ha a rendszeresen bunkó embereket határozottan, de nem hozzájuk hasonló bunkó stílusban leállítod, akkor többnyire visszavesznek.
2018. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 User-Agent ***** válasza:
Ha folyamatosan cseszeget csak rosszabb lesz, ha ráhagyod.
2018. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam felvenni a másik bunkóságát, hanem roppant hiddagdtan közlöm vele, hogy sajnálom, hogy ilyen szar neki. Ugyanis aki rendben van magával, az nem bunkózik, nem arrogánskodik. Csak az tesz ilyet, akinek magával van baja. Projekció. A pszichoanalízis terminológiájában azt nevezzük projekciónak, amikor a saját elfogadhatatlan tudattartalmunkat áttestáljuk másra.
2019. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!