Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire általános az hogy...

Mennyire általános az hogy egy nővel egy pasi fizikális értelemben tiszteletlenül bánik?

Figyelt kérdés

Nem tudom jobban megfogalmazni, a lényeg az, hogy mondjuk megfogja a seggét, mellét, erőszakosan tesz szexuális célzásokat holott a nő egyáltalán nincs benne a dologban.

Azért kérdezem, mert több nővel is beszélgettem erről és legnagyobb meglepetésemre mindegyiknek volt 1-2 meredek története ahol a pasik elég alpári módon próbálkoztak be.


2019. máj. 5. 15:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát... pl munkahelyen engem is zaklattak, de helyére tettem azt az ocsmány vén fszt és még ki se rúgtak, pedig a felettesem. :D

Szóval na. Az ilyesmi akkor is két emberen áll. Pontozzatok le, de a gyengék akkor is így járnak.

2019. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Persze nem is teszem ki mindenem és nem illegetem magam, úgyhogy engem csak a férfiak szoktak megtalálni."


Persze, én is biztosan úgy ragadtam meg egy ilyen pasi figyelmét, hogy véletlenül prostinak öltözve ültem be a könyvtárba tanulni és közben túl kihívóan viselkedtem 18-19 évesen. Csak éppen kapucnis pulóver, farmernadrág és edzőcipő volt akkoriban a mindennapi viseletem, még csak egy nőiesebb darab sem volt a ruhatáramban, viselkedésre pedig egy könyv felett ültem, olvastam, nem szóltam senkihez még úgy egyébként az egyetemi előadásokon, gyakorlatokon sem. Nyilván jó érzés a saját szerencsédből erényt csinálni és teljesítménynek tartani, de ez nem változtat azon, hogy csak szerencséd volt eddig.

2019. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!