Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy 18 éves lány...

Az gáz ha egy 18 éves lány 30éves férfivel randizik?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 17:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
vagyis pont hogy morális megkötéseim nincsenek csak félre írtam :D
2019. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
21%
A férfi részéről hihetetlenül gáz.
2019. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
40%
Én őszinte leszek szerintem gáz és nem a kor különbség miatt, illetve azért is. Szerinten azért gáz mert egy 30 éves férfi már nem ott tart az életben mint egy 18 éves lány, nem feltétlenül élvezi ugyan azokat a dolgokat és nem biztos hogy ugyan azt akarja a kapcsolattól mint a lány.
2019. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Gáz.
2019. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%

Két felnőtt emberről van szó. És nem, nem két generációnyi korkülönbség van köztük. Elég szegényes személy az, aki csak a vele mindenben egyező személlyel tudja megtalálni a közös hangot.

Mondjuk az eleve önmaga iróniája, aki a nála 4 évvel fiatalabbakat leszólja, de ő maga még értelmesen írni sem tud.

"nem ott tart az életben"

Ez meg az óriási nagy kedvencem. De eddig még senki nem tudta hitelt érdemlően elmagyarázni, hogy ez miért is lenne bármiben akadály?

30-40 éve (nem, nem a középkorban meg az őskorban!) teljesen megszokott volt a 10 év körüli korkülönbség. De persze, gondolom anyáink generációjában minden pasi szánalmas komplexusos beteg volt, igaz?

Egyébként meg: mint mondtam, felnőtt emberek vagytok mindketten. Basszus, nehogy már mások mondják meg, hogy kivel randizz...

2019. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó, azért mert 30-40 év alatt nagyon sok minden változott.

Úgysem fogod elfogadni, de arra gondolok, hogy egy 30-as férfi jó esetben már karrierrel rendelkezik, megtakarítással, házzal/lakással és/vagy autóval, stabil jövedelemmel, egzisztenciával. Nem az első munkahelyét keresi éppen, vagy felvételiz a felsőoktatásba. Ő már egy felnőtt ember aki önálló életet él, egy 18 éves meg éppen csak kezdene bele az önálló felnőtt életbe, keresi önmagát, válna le a szülőktől.

2019. máj. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%

Olyan vicces ahogy egyesek meg vannak győződve arról, hogy a tinik egy éjszaka alatt (amikor betöltik a 18at) automatikusan ugyanolyan felnőtté válnak, mint egy, már önálló egzisztenciával rendelkező, a tanulmanyait majdnem egy évtizede befejező, és már jócskán a saját lábain álló 30 éves.

Nem tudom hogy mégis mi lehet emögött (alacsony intelligencia? borzasztó emberismeret? az, hogy illető tiniket akar dugni, mert ők könnyebben manipulálhatóak? passz) de könyörgöm fejezzük már be ezt a tini/felnőtt kapcsolatosdit...

2019. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
# 17: Szerintem ugyanannyira vicces, mint azt állítani, hogy a férfiak 30 éves korukra kivétel nélkül önálló egzisztenciával rendelkeznek, a tanulmányaikat majdnem egy évtizede befejték és már jócskán a saját lábaikon állnak.
2019. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Meglepő, bár szerintem csak kíváncsi. Plusz mit keres a férfiben? Szexpartnert vagy komoly kapcsolatot?

24 évesen randizgattam egy 37 éves férfivel, de máson nőttünk fel...volt egy majdnem generációs szakadék plusz meglepően éretlen volt egy normális, hosszú távú kapcsolatra.

Bár nézzük más szemszögből. Van férfi ismerősöm, aki 30 évesen mind éretlenségben, mind egzisztenciálisan kb egy 18 éves szintjén áll.

Úgy gondolom, (pontosabban szeretném azt hinni) hogy egy 30 éves és az életkorához mérten érett férfi nem 18 éves önmagát keresgélő nővel akar komoly kapcsolatot. Ő jobb esetben családra, szellemileg és szexuálisan is kielégítő kapcsolatra vágyik. Egy 18 évesnek akkor nyílik ki a világ, tanulni, szórakozni, ismerkedni akar, nagyon nyitott és életerős. Egy 30 éves munkába járó férfi pedig inkább kezdi az otthon nyugalmát értékelni. Egy 18 évesnek még nem volt felnőtt, hosszú távú kapcsolata, ami rá nézve a legveszélyesebb. Még nem tudja mi a jó neki és mit akar, hiába szépítjük tapasztalatlan és 30 évesen rájön mennyire éretlen is volt ő még 18 évesen.

2019. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Ildyco4 válasza:
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy én 19 éves voltam, mikor megismertem a párom, aki akkor 31 volt. Egyáltalán nem nézett ki annyinak, jól kijöttünk. Most ő a férjem, 14 éve együtt vagyunk és van egy gyönyörű kisfiunk. 😊😊 Kezedben a döntés, és hangsúlyozom egyik félnek sem gáz, bárki bármit mond. Én sem hallgattam senkire..
2019. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!