Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen külföldi hírességgel...

Mór Salamon kérdése:

Ti milyen külföldi hírességgel találkoztatok már és hogyan?

Figyelt kérdés
Nekem a legjobb élményem Louis Hamiltonnal van a Hungaroring Box Utcájában.

2019. máj. 5. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kb 5-6 éve találkoztam Emma Watsonnal (a harry potter ből a csaj)
2019. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Forma 1-ből Hamilton és Verstappen. Akkoriban a barátnőm a Ringen dolgozott diákmelósként, így bejuthattam közelebbi helyekre is. Bruce Willis-el pedig úgy kimondottan nem találkoztam mert nem beszéltünk vagy fotózkodtunk de pont ott forgatta a Die Hardot a Kálvin téren, mikor az Astoria jártam az ELTE-re, így láttam pár nap forgatás közben. Kb 25 méterre lehettem tőle a legközelebbi esetnél. Magyarok közül pedig Kiss Norbival és Michelisz Norbival a Ringen, amikor elvittek minket a csúszóspályás képzésre autóbusszal a gki képzésen. Plusz egyszer ott forgatték az Édes élet vagy ÉNB egyik részét a strandon ahol nyári melóztam egyetem mellett. Ez annyira nem érdekelt, mert ilyen Berki meg Pintér Attila félék voltak, akik nem az én világom.
2019. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20 éve Schuhmacherrel egy malájziai hotel liftjeben


Akkor nem tudtam hogy ő az :-D Csak bnőm mondta miután kiszálltunk

2019. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Mo-n nem ismert de egy finn banda énekesével ugyanazért a könyvért nyúltunk egy könyvesboltban :D
2019. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt.
2019. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Arnold Schwarzenegger előttem surrant be a hoteljába tavaly augusztusban, mikor Shawn Mendesre vártunk:D

Shawn nem tudott lejönni aznap este a rajongóihoz, mert már túl késő volt, és a rendőrök nem engedték le... de megérte 13 órát a napon ülni. (Egyébként Shawn nagy szerelmem:D)


Ugyan ők magyarok, de Vitó Zsomborral találkoztam egy koncertszerűség után, és Pál Dénessel szintén egy koncért után.

2019. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!