Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számodra mi az értelme az...

Számodra mi az értelme az életnek? Mi az, amiért élsz?

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Elgondolkoztattál kérdező semmiért.
2019. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert megszültek.
2019. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kettes számú Dharmát is nagyra becsülöm, de az első számút követem.


Miért érdekel?

2019. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom még. Viszont azt tudom, hogy akkor fogok rájönni,amikor már tudok arra a kérdésre válaszolni, hogy: ,,Ki vagyok én?"

Remélhetőleg akkor már tudni fogom, hogy hol van a helyem a világban és esélyes, hogy akkor már megtudom válaszolni, hogy számomra mi az élet értelme.

2019. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen sokat gondolkodom. Amikor valami jó történik velem, akkor egyből valami rossz is, így sokszor lemondok dolgokról.

Talán a feladatok, a napi feladatok, amiket kapok, el kell végezni, ami értelmet ad, más nem nagyon.

2019. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha most már a végéig ilyen sz.r lesz az életem, és bárhogy küzdök, sportolok, tanulok, képzem magam, programokat szervezek, igyekszem adni magamra, mégis csak egyre lejjebb és lejjebb, akkor nem tudom.
2019. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!