Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van egy olvasatlan...

Mi értelme van egy olvasatlan szöveget figyelmen kívül hagyni messengeren?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem akar velem beszélni messengeren akkor vagy elmondja vagy csak látta és nem ír semmit. De már találkoztam olyan esettel is amikor írtam valakinek mondjuk 2 hete de az illető azóta nem is látta az üzenetet (nem jelzi a messenger "láttával") pedig online van mindig. Ez miért jobb neki annál ha csak szimplán leláttamozza és nem ír semmit. Ha el se olvassa még a messenger is félkövérrel jelzi az olvasatlant + facen is ott az értesítés. Szerintetek? Csináltatok már ilyet? Ha igen mi célból?

2019. ápr. 6. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira nem érdekled vagy ennyire lusta VAGY automatikusan csak kitörli a beszélgetést és így nem is lesz láttamozva...
2019. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a beszélgetés törlése mit takar? Csak te nem látod ha törlöd őt nem? Ő még akkor látja. És mi van akkor ha ő ír neked úgy hogy törölted a beszélgetést vele? Azt még meg kellene kapnod nem?
2019. ápr. 6. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt gimis barátnőm ezt csinálta hónapokon át, mióta elkezdődött az egyetem. Szinte egész nap elérhető volt és 2-3 hétig el se olvasta. Aztán leláttamozta és nem ír már hónapok óta. Ez is egy jelzés a másik felé.


Ha törli, azt nem látod, csak neki tűnik el és neked olvasatlanként jelzi.

2019. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha te törlöd és újra ír neked, azt látod, persze.
2019. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek a gusztustalan emberek...
2019. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A messengerezés sokaknak olyan, mint a házimunka. Megcsinálják, mert társadalmi elvárás, de nem örömmel. Ha nem nézi meg, akkor jelzi a messenger, hogy még meg kell nézni, így nem nézed meg, majd felejted el.
2019. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En mar raszoktam arra, hogy ne nezzem meg ha nem tudok figyelni vagy massal vagyok elfoglalva, mivel sok munka keres modositas is jon face messengeren.

Anno volt hogy megneztem es aztan elfelejtettem hogy van valami. Most hagyom olvasatlannak beirva. Egyebkent megkapom az uzit emailon is, ott teljes terjedelmet eltudom olvasni es ha gaz, direkt addig nem lattamozni, amig nem vagyok kesz valaszolni.

2019. ápr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt hogyan? Amiota messengeres a rendszer, nem irja meg nekem emailben
2019. ápr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!