Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 13 éves csaj 17 éves sráccal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves csaj 17 éves sráccal, vagy inkább várjunk egy évet?

Figyelt kérdés
A 14 éves lány 18 éves sráccal az még nagyon sok?

2017. aug. 31. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább várjatok olyan 5 évet!
2017. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem annyira tetszene most. idősebb lennél pl 17-18 ő meg 21-22 az szerintem már jobb. Neki idővel lesz szexuális igénye már csak ezért is.
2017. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért várnál egy évet, hogy majd akkor gyere össze valakivel akit most is szeretsz? Ennek semmi értelme. Ebben a korban elég nagynak számít ez a korkülönbség, de ha vártok egy évet az mit sem számít... Addig meg kerülnétek egymást?
2017. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mind a ketten tetszünk egymásnak, csak engem zavar a nagy korkülönbség
2017. aug. 31. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha zavar a korkülönbség, akkor nem kell belemenned, viszont butaság lenne rá várni.
2017. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DollarDog ***** válasza:

Ha a srácnak van annyira érett hogy ne arra menjen hogy megfektessen, amire kicsi az esély! Akkor lehet kapcsolat!

(Ez a 14/L 18/F életkorokra értem) Und ha a csaj korához képest érettebben gondolkodik akkor bőven lehet belőle kapcsolat! Nekem van szerencsém egy ilyen kapcsolathoz!

Ha kérdésed van nyugodtan írhatsz :D

18/F

2017. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a làny érett valamennyire a fiű meg nem csak megfektetni akarja akkor az okés. De szerintem nem 13 évesen kell fiúzni...várhat még 1-2 évet. Tapasztakatból írom.
2017. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. :)
2017. szept. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy egyáltalán nem szeretne velem még szexuális kapcsolatot, amúgy neki még nem volt barátnője
2017. szept. 15. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!