Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Zala megyében, vagy a környező megyékben van ilyen? Vannak magányos emberek a közelemben?

Olyan helyre vagy időleges eseményre gondolok mikor oda megy az ember, vannak többen is és mindenki azért van ott, hogy ismeretlenekkel ismerkedjen. Anno voltam ilyenen Pesten és nagyon jó volt. Nem volt ciki odalépni senkihez, hisz tudtad, hogy direkt azért van ott, hogy beszélgessen, ismerkedjen. Voltak karkötők, különféle színekkel amikröl rögtön megtudta az ember, hogy barátkozni, pasizni/csajozni akar az illető. Ha ilyen hely nincs is Zalában vagy a közelben, esetleg jó bár vagy bármi????

máj. 12. 11:45  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Én amúgy huszonéves pasi vagyok... De gondoltam mivel szimpla haverkodásról van szó felesleges kiírnom :)

# 1/3Időpont máj. 12. 11:50 Privát üzenet
A krissz nevű felhasználó válasza:

Hódítás éjszakájára gondolsz?

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 12. 12:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem ott nagyon nehéz ismerkedni, dübörög a zene, minden pasi dgni akar... Én olyanra gondolok ami egy fokkal visszafogottabb

# 3/3Időpont máj. 12. 12:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért zavarja a lányt, ha mindig merev a péniszem, amikor a közelemben van?
Az természetes, hogy minden SZÉP csajt a közelemben jól megdugnék? Persze rendesen nem 1 alkalommal meg ilyenek de amikor akármilyen jó csajjal beszélek mindig arra gondolok fuu...
Baranya megyében vagy a környező megyékben hogyan oldható meg egy kezdő leszbikus/biszexnek az ismerkedés?
Van egy fiú akivel elég sokat veszekedtünk régebben egyszer azt mondta hogy meg vakarja a puncimat. Viszont mostanra néz mindig mosolyog ha észre veszem hogy néz akkor bele túr a...
Lányok! Ti azt szexuális zaklatásnak vennétek, hogyha az egyik munkatársatok olyat mondana, hogy "Mikor a közelemben vagy, mindig feláll tőled a farkam! "?
Fiúk! Ti szexuális zaklatásnak vennétek azt, hogyha az egyik női munkatársatok olyat mondana, hogy "Mikor a közelemben vagy, mindig tiszta nedves lesz tőled a puncim! "?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!