Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zala megyében, vagy a környező...

Zala megyében, vagy a környező megyékben van ilyen? Vannak magányos emberek a közelemben?

Figyelt kérdés
Olyan helyre vagy időleges eseményre gondolok mikor oda megy az ember, vannak többen is és mindenki azért van ott, hogy ismeretlenekkel ismerkedjen. Anno voltam ilyenen Pesten és nagyon jó volt. Nem volt ciki odalépni senkihez, hisz tudtad, hogy direkt azért van ott, hogy beszélgessen, ismerkedjen. Voltak karkötők, különféle színekkel amikröl rögtön megtudta az ember, hogy barátkozni, pasizni/csajozni akar az illető. Ha ilyen hely nincs is Zalában vagy a közelben, esetleg jó bár vagy bármi????
2019. máj. 12. 11:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Én amúgy huszonéves pasi vagyok... De gondoltam mivel szimpla haverkodásról van szó felesleges kiírnom :)
2019. máj. 12. 11:50
 2/3 anonim válasza:
Hódítás éjszakájára gondolsz?
2019. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ott nagyon nehéz ismerkedni, dübörög a zene, minden pasi dgni akar... Én olyanra gondolok ami egy fokkal visszafogottabb
2019. máj. 12. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!