Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti szexuális zaklatásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szexuális zaklatásnak vennétek azt, hogyha az egyik női munkatársatok olyat mondana, hogy "Mikor a közelemben vagy, mindig tiszta nedves lesz tőled a puncim! "?

Figyelt kérdés

Nemrég azt olvastam, hogy a lányoknak ennek a beszólásnak az ellentéte nagyon nem tetszene és akár jogilag is fellépnének az illető ellen.

Kíváncsi volnék, hogy a fiúk, mit reagálnának egy ilyen beszólásra?


2016. jan. 7. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyognék. Amúgy jól esne.
2016. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Megkérném, h bizonyítsa be.
2016. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Megdugnám.


25F

2016. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Megtörtént céges bulin. Ő 36 éves volt akkor, 2 gyermekes családanya, én pedig 22.

"Kicsit" megütötte őt a pia és késztetést érzett rá, hogy megosszon velem egy nagyon hasonló gondolatot. Utána nem szólt hozzám többet, csak ha nagyon muszáj volt:D

2016. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjemnek egyszer egyik koleganője Facebookon írt hasonlót...nem szoktam kémkedni, ő mutatta, hogy nézd már de dúrva...aztán tanakodtunk, hogy mit reagáljon erre, de végül csak annyit írt visza, hogy "Ezt a feleségem is olvasta"...aztán ezek után békén hagyta...:P
2016. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 RRR ***** válasza:

nem

megkérdezném:ellenőrizhetem most?

2016. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már a hivatkozott kérdéshez is írtam: röhögnék egyet és elküldeném a p1csába. :) Mivel valószínűleg ő is csak humorból mondta. Mondjuk az ilyen kis viccelődében mindig van némi igazság. :) Mindenesetre biztos nem rohangálnék sem a felettesemhez, sem a bíróságra. Egyrészt mert férfiként engem egy ilyenért körberöhögnének (helló egyenlő bánásmód), másrészt mert van szám, amivel a tudtára hozom, hogy nincs ínyemre az effajta viccelődés. Egyébként hasonlóra volt is már példa. Fiatalabb koromban egy volt kolléganőm többször is a fenekemre csapott, mígnem egyszer meg nem eresztettem felé egy nagyon szigorú pillantást, mire elnézést kért és többször nem fordult elő. Még csak szólnom sem kellett.
2016. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egyszer mondta, szabad napomon mentem be papírok miatt az irodába, rossz hangulatom volt, szóval peches volt.

Mert csak annyit válaszoltam, hogy "ne hugyozd magad össze örömödbe, csak szaros papírok miatt vagyok itt, nem melózni".

2016. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%
Sok lúzer álszent válaszoló! A pasik többsége vagy zavarában mosolyogna, vagy (az aggyal rendelkezők) kinevetnének hogy mekkora k...a vagy!
2016. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 opened paradise ***** válasza:
100%
"Tudom" :D
2016. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!