Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti azt szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti azt szexuális zaklatásnak vennétek, hogyha az egyik munkatársatok olyat mondana, hogy "Mikor a közelemben vagy, mindig feláll tőled a farkam! "?

Figyelt kérdés
Mit reagálnátok egyáltalán egy ilyen beszólásra?
2016. jan. 7. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én annak venném, igen. Valószínűleg jelenteném is valakinek, engem ez zavarna. Lehet kevésbé primitív módon is udvarolni.
2016. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem venném zaklatásnak,csak óriási bunkóságnak!
2016. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Én ugyan férfi vagyok, de ha a cégnél nálunk valaki ilyet mondana egy kolléganőnek, az elég gyorsan repülne.
2016. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Linó03 ***** válasza:
Hát ha így fogalmaz, akkor igen. Ha burkoltan és nem vulgárisan, és csak egyszer mondja, akkor nem.
2016. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez már konkrétan kimeríti a munkahelyi szexuális zaklatás fogalmát. Mondjuk Magyarországon egyelőre nehéz az ilyesmit bíróságra vinni, de szerintem nem is kell. Ha zavar, szólj a felettesednek, ő pedig majd elbeszélget a munkatársaddal a kulturált viselkedés szabályairól. Ma már a legtöbb normális helyen azért rendesen ugranak erre. Mondjuk én csinálnék ebből akkora ügyet. Odajönne hozzám egy kolléganőm és közölné, hogy "Mikor a közelemben vagy, mindig tiszta nedves lesz tőled a puncim". Hát én maximum röhögnék és elküldeném a p1csába. :D

29F

2016. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na, izé. *nem csinálnék. :)
2016. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem ez csak legfeljebb egy bunkó beszólás.


De ha elbír a lelkiismereted azzal, hogy egy ilyenért valakit kirúgatsz és akár egy év börtönt is kaphat, akkor nyugodtan jelentsd fel!


Az egy dolog, hogy a fasiszta törvényeink alapján minden hétköznapi hülyeségért le lehet csukatni embereket, akik megbántották az érzéseinket, de azért nem kéne visszaélni ezzel.


Nyugodtan vissza is szólhatsz ám neki, nem kell azonnal egy életre megnyomorítani! Majd ha rálök az asztalra, megzsarol, vagy a farkát mutogatja azt veheted zaklatásnak, de amíg csak paraszt stílusban közli, hogy tetszel neki, azt nem kéne.


Dzsízüsz krájszt, hová jutott az emberiség! Ennyi erővel le is lőhetnéd!

2016. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Aki annak venné:


Hihetetlenek a nők. Bezzeg ha egy férfi hallana ilyet nőtől ("Mikor a közelemben vagy, mindig benedvesedek rád."), akkor azt kb NULLA férfi venné zaklatásnak.

2016. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Khm hát nem jelenteném fel de biztosan messziről elkerülném,elröhögném magam ez lenne a reakcióm,a munkával foglalkozzon...
2016. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nem feljelentésre gondoltam, azért az abszurd. Munkahelyen belüli, felettesnek vagy hr-nek való bejelentésre gondoltam.
2016. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!