Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül ciki elmenni discoba,...

Egyedül ciki elmenni discoba, nincs egy barátom se? 24F

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 17:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De mondjuk leülök a pulthoz és figyelem az eseményeket
2019. máj. 12. 18:41
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja, menj nyugodtan egyedül diszkóba. Mit fogsz csinálni? Iszol egyet, odatolakodsz más társaságokhoz, egyedül feszengsz a táncparketten? Ha szerinted ez nem kínos, akkor sajnállak. Ha neadjisten beléd köt pár részeg vérpistike, mit csinálsz? Sírva hazaszaladsz?
2019. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
Te még nem válaszoltál az én kérdésemre. Miért is röhögsz ki másokat?
2019. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Csajozni ismerkedni mennék oda
2019. máj. 12. 18:51
 15/20 anonim ***** válasza:
Mert megtehetem. Azt vágod, hogy előzőleg lehulladékoztad a kérdezőt, kedves 70%-os fehér lovag? :D
2019. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Esélyed sincs, életed legkínosabb estéje lesz, ahogy majd egyedül ücsörögsz a pultnál és nézel ki a fejedből, mint egy idióta. A sok marha adja a vállveregető, de ostoba tanácsokat, hogy kapják a felpontozást, de ha valaki konkrétan megmondja mi a szitu, egyből felkapják a vizet. De a döntés a tiéd, ha elmész gyere vissza, és írd meg, kinek volt igaza. Nekem, vagy a 70%-os igenemberednek.
2019. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem kizárólagosan írtam, hanem többségében és átlagban. Akinek nem inge, tudod... :)

De te viszont beletartozol.

Valszeg a kérdező is am, mert szerintem ugyanaz az alak, aki már hetek óta teszi fel a kérdéseit. Ettől független a hozzáállásod miatt rettennek el sokan, hogy egyedül menjenek valahova és ez gáz. Deh... Nem várom el, hogy mélységében lásd a dolgok közötti összefüggést.

Mindegy is. Jó szórakozást, mindenhez. (van nekem jobb dolgom is, mint itt beszélni egy bunkóhoz meg egy életképtelenhez)

2019. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Részemről ennyi, nem fogok jelentéktelen vitákba keveredni jelentéktelen emberekkel. Peace.
2019. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szóval ne menjek sehova akkor
2019. máj. 12. 18:59
 20/20 Riki miller ***** válasza:
én sokszór mentem egyedül is sose nézte ezt senki rossz szemmel is egy őrült társaságtársaság mindenhol akadt
2019. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!