Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki egyedül színházba menni?...

Ciki egyedül színházba menni? És az alábbi művek közül melyiket érdemesebb megnézni?

Figyelt kérdés
Isteni ítélet (salemi boszorkányok), A revizor vagy a Mester és Margaritát?
2016. nov. 12. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Igen, ciki!

Irgalom atyja ne hagyj el, ezek a "cikis" kérdések jobban kiviszik a hajamat, mint a köhögős hülyegyerek.

2016. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Ha elmagyarázod, hogy miért jó színházba menni, akkor elmegyek veled.
2016. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, és a Revizort vagy Í Mester és a Margaritát ajánlom.
2016. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért, mert hangulatos. Egy olyan hely, amely egyike azon kevés közösségi helyeknek, ahová az emberek azért látogatnak el, hogy más embertársaikkal együtt érje őket élmény, együtt nevessenek vagy éppen sírjanak, gondolkodjanak. És mert szeretem a kultúrát, a könyveket és számomra többet jelent, mint pl. moziba beülni.
2016. nov. 12. 15:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én szeretek színházba járni, de nekem a más embertársaim ott a szükséges rossz. Nem szeretek élménykedni vadidegenekkel.
2016. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. En nagyon sokat jartam egyedul es meg fogok is :) A revizort vagy az Isteniteletet ajanlom.
2016. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Én moziba rendszeresen egyedül járok. De koncerten is voltam már gyedül. Nincs párom. Haverjaim többsége lelépett külföldre vagy más városban. Nem hagyom hogy azért mert nincs párom kimaradjak ilyen dolgokból.

Mester és Margarita jó lehet. Bírom azt a könyvet.

2016. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem és én elmegyek veled :D
2016. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na, akkor megnyugodtam. Moziban voltam már egyszer-kétszer egyedül, és akkor elég kellemetlen volt, hogy mindenkivel van/vannak még. Színházi előadásnál meg ugye még szünet is van. De egyébként meggyőztek a válaszok :D
2016. nov. 12. 18:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Mester és Margaritát sasold meg te punci :D
2016. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!