Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan irthatnám ki a fejemből...

Hogyan irthatnám ki a fejemből a nők gondolatát?

Figyelt kérdés
Ti akik egyedül éltek hogy csináljátok?
2019. máj. 12. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfira is megpróbálhatsz gondolni.
2019. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz nem
2019. máj. 12. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Légy eunuch, vagy csak iktasd ki elektromos kisulesekkel az agyad ezen ösztönert felelős részét.
2019. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És mondjuk teve? Valami filmbe volt: Tőrpe kúr tevét!
2019. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kattogok ezen és kész. Teljesen kiirtani úgy sem tudod, de nem is kell, az szerintem nem egészséges

Sokszor gondolok arra de jó lenne egy barátnő, hiányzik egy kapcsolat, de eszembe jutnak a régi dolgok amikor barátnőm volt. Elvesztettem azt aki vagyok, rengeteg időm, energiám, életterem elment egy nőre, amit nem bánok persze, de most nem akarnám megint. Mintha nem a saját életemet éltem volna, hanem kettőnkét. Ezeken szoktam gondolkodni, és ellenállok a csábítasnak.

Rengeteg előnye van a szinglisegnek, keress rá, és azokra koncentrálj.

2019. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teve, úgy is a tevepata hiányzik neked, a tevén egyből 4 van 😂😂
2019. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell kiírtani, olyan, mintha megtagadnád magadtól a levegőt. Társas lények vagyunk, az mi hiányzik, az hiányzik, ilyen egyszerű.

Nézelődj, keress, ismerkedj.

2019. máj. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!