Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szerethetném meg a...

Hogyan szerethetném meg a munka gondolatát?

Figyelt kérdés
Már 1 éve itthon vagyok munka nélkül, az az igazság hogy nem akarok dolgozni, ha rá gondolok szorongok, hogy emberek közé kell mennem. Mivel motiválhatnám magam, hogy több kedvem legyen?
2018. nov. 11. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a pénz elég motiváció, az emberek abból élnek. Sajnos te lusta vagy, nem tudom ki tart el de ne lógj a nyakán ennyit, ez pofátlanság.
2018. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szolj a szuleidnek, vagy annak aki jelenleg eltart hogy zarja el a penzcsapot.
2018. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan munkàt ahol egyedül lehetsz.Vagy amit szeretsz.

Enélkül semmiképp nem lehet megszeretni legfeljebb beletörődni.Esetleg a pénz még motivàlhat valamelyest.Bàr ilyen szar fizetések mellett az se nagyon.

2018. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is voltam ilyen helyzetben, 1 ev munka nelkul, utana mar a penz sem motival, semmi nem motival, es ugy erzed hogy siman le tudnal elni egy eletet minimalistakent. En nekem az olyan dolgok adtak erot amik a nehezsegekkel motivalnak. Amikor elkezdesz munkat keresni, elmesz egy allasinterjura szo szerint meg kell magadat eroszakolni, ugy hogy utana meg boldogsagot sem erzel, mert ertelmet sem latod a munkanak. Valami celt allits magadnak mindenkepp amit csak munka aran tudsz elerni, es tenyleg akarod. Lehet ez utazas, fogszabalyzas, auto, barmi. Amikor meg van, de tenyleg olyan legyen ami tuzel teged belulrol, amiert meg is halnal, na akkor kezdj el olyan filmeket nezni mint a rocky meg ilyesmi, olyan emberek, olyan notivalok akik nem a semmibol igernek maxot, hanem a ko kemeny munkaban hisznek. Na az segiteni fog. Van egy no akinek volt egy etelbarja nem reg zarta be. Cicanak hivjak, keress ra, az o elete nagyon motivalo szamomra. Na szoval ilyesmit keress🙂
2018. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pontosan egy évvel ezelőtt úgy döntöttem márpedig most nyárig én nem fogok dolgozni, élem az életemet, stresszmentes töltöm az ünnepeket, feltöltöm magamat egy kicsit.

De nem jött össze, rengeteget stresszeltem, a pénzemből meg kifutottam.

Januárban felhagytam vele, és visszamentem dolgozni, de az a 2-3 hónap nagyon rossz volt.

Sokkal nyugodtabb vagyok, ha van munkám, biztonságérzetet ad, meg hát pénz nélkül nem lehet élni.

2018. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az emberek miatt felesleges szoronganod egy millimétertel sem többek nálad. Jól jegyezd meg.
2018. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!