Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy nézki egy orosz?

Semmii kérdése:

Hogy nézki egy orosz?

Figyelt kérdés
Nem egy európai oroszra, hanem egy ázsiai oroszra gondolok.. európai oroszra hasonlít jobban vagy egy kínaira? ugye minden ázsiai ugyanúgy nézki de orosz ázsiaiak is vannak. Szóval azokat is kínaizom már ha úgy neznek majd ki. wtf késő ez estére már. De a kérdésem teljesen komoly

2019. máj. 13. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tipikus orosz pofát akarsz látni, nem kell messzire menned: Vlagyimir Putyin. Szinte karikatúrája az "orosz fejnek". Kicsit mandulavágású szem, keskeny arc, kicsit vaskos ajak. Persze ez csak egy változata a fajuknak, a "tősgyökeres orosz", mert nyilván ők is legalább annyira kevert nép, mint mi, magyarok.


Az ázsiai oroszok sem néznek ki kínainak. Persze csak az antropológiai értelemben vett oroszok, mert orosz állampolgárok nyilván akárhogy kinézhetnek.

2019. máj. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Jaja minden ázsiai ugyanúgy néz ki Chackie Chant sem ismernéd meg 10 közül lol 😒
2019. máj. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jackie Chan a neve, es en speciel felismernem! :D
2019. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az irónia nem ment át. Én is felismerném ahogy mindenki :)
2019. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szépen
2019. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Az ázsiai oroszok nem úgy néznek ki mint az ázsiaiak, nem úgy, mint az európai oroszok, hanem úgy néznek ki ahogy az ázsiai oroszok.

Erre csak ezt tudom válaszolni. Elég hülye kérdés...

2019. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Előttem szólónak, ebben semmi hülyeség nem volt...csak te hisztizel
2019. máj. 16. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem hülyeség, akkor írd már le nekem, hogy néznek ki a magyarok...
2019. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!