Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen vissza vágyok a...

24 évesen vissza vágyok a 16-20 éves koromba, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Van
2019. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan depis vagyok mióta betöltöttem a 24-et
2019. máj. 13. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:

24 éves lettem én is, lány vagyok. Imádom a huszonéveimet, biztos hogy nem mennék vissza a tinikoromba! :) Én pont ellenkezőleg érzem így. Most diplomázom, pénzt keresek, szabad vagyok mint a madár, randizgatok, bulizom, élek, és barátnőkkel, barátokkal nyaralok, teljesen függetlenül a szüleimtől. A legjobb kor, ne viccelj!


28 körül meg gyereket szeretnék. :) Előttünk az élet, ne légy depressziós! Rengeteg szépsége van ennek a kornak, akiket ismerek idősebbeket, azok is mind azt mondják, a legjobb korban vagyok, most éljek a lehetőségeimmel, mert még bőven vannak!

2019. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16-20 az egyik legjobb korosztály, ha nyertél a genetikai lottón, viszont ha nem, maga a pokol.
2019. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23 vagyok, párommal élek dolgozok és tanulok, és hát.... én már 5 évesen sem akartam felnőtt lenni, picit visszasírom a gyerekkort... semmi felelősség, hétvégente valami szórakozás/buli és persze nem kellett arra gondolni mi lesz holnap, hanem élhetek a mának. Persze hogy visszavágyok, de én már akkor is tudtam mivel jár a felnőttkor.
2019. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!