Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ember 25 felett már tényleg...

Az ember 25 felett már tényleg öreg a bulizáshoz, csajozáshoz?

Figyelt kérdés
Bár még csak 24 vagyok, de úgy érzem nagyon sok jóból maradtam ki, eddig még barátnőm se volt, sőt még barátaim se discoban meg sose voltam

2019. máj. 16. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Màr nem is leszel, neked annyi. Te leszel a 40 éves szüz.
2019. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz én is ezt érzem
2019. máj. 16. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát menj el. Én is 23 évesen voltam először.
2019. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne biztasd. A végén még elhiszi, és ellene megy a természetnek, ahol köztudott hogy 25 év fölött el kell kezdeni kötelező jelleggel öregedni.
2019. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz én 21F vagyok ugyan ez van velem is, én már most annak érzem magamat, mondjuk valami féle discoban már egyszer volt,de azon kívül arra jöttem rá hogy először egyedül kell hogy boldog legyek, ide oda menni kell és majd a sors biztosan össze hoz olyan emberrel akivel jó barótok /barátnő lesz, kitartás.
2019. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Maltodextrin ***** válasza:

Itt egy tuti tipp: keress valami jol fizeto munkat Budapesten, koltozz be egy olyan alberletbe ahol a te korosztalyodbeliek vannak. Ugy a jo ha 4-en lakok egy 100 negyetmeterest.


1.) Nincsennek barataid kiikszelese:

Szepen osszehangolodtok, mert egy lakasban laktok ugye, mindenki dolgozik stb... hetvegen meg mehet a bulizas, vagy spontan hetkozben valami osszejovetel. Alakulnak a sztorik, sosem tudhatod mi alakul ki es mikor. Gyujtsed a baratnak velt emberek telefonszamait.


2.) Discoba jaras kiikszelese:

Miutan van egy adag telefonszamod es lakotarsaid is vannak, lesz mibol valogatni. Pl. hetvegen rad jon a skera, hogy jo volna elmenni partizni egy isteneset. Sima ugy: telefonon felhivod spanodat/spanjaidat vagy megkered a havercsajt/csajokat, hogy masszanak el veled esetleg a lakotarsakat. Ez 99% tuti nyero. Max ha nyekeregnek annyit mondasz, hogy majd allod a belepot meg az elso kor piat. ;) Ha akkor sem, akkor meg legkozelebb. De ez a lap legalabb ott van nalad.


3.) Baratno kiikszelese

Miutan van egy stabil es jol fizeto melod, valamint cseppet sem vagy antiszoc es korbevesznek a baratok, megno az onbizalmad. Bonusz ha eljarsz futni heti 2x.

Igy az onbizalom + tartalmas elet + anyagi bizonyossag + aktiv tarsasagi elet kombo hihetetlenul megnoveli az eselyeidet. Nem csak discoban, hanem kb mindenhol. Pl ha villamoson szemezel egy lannyal meg latja az onbizalmadat es helyesnek vel, akkor siman odamehetsz hozza beszelgetni. Nem nagy dolog de sokan nem merik bevallalni ezt. Vagy esetleg felregisztralhatsz online tarskeresore. Felteszel 2-3 jol sziualt kepet, rairsz a lanyra valami olyat amivel meg tudod fogni a figyelmét, van is kozos erdeklodesi pont.. aztan proressziven haladsz.. Nem art egy kis humor sem. :) Ami meg fontos lecke: a lannyal ereztesd, hogy nem csak megfektetni akarod, nem komolyan veszed ot (vigyazat ez nem osszekeverendo a komolykodas fogalmaval). Add magadat.


En 24 eves koromra ezeket mar megeltem. Igy a fentiek igaz tortenet alapjan irodtak. Most 27 vagyok.


Ha 3 evvel ezelott, 24 evesen ugyanilyen helyzetben lettem volna... hat azt en inkabb az akkori 16 eves enemhez tudnam hasonlitani. Gyakorlatilag nulla tapasztalat es ralatas ilyen teren, fogalmam sem lenne merre induljak el, mert a semmibol nehez. A tarsadalmi nyomas es a megfelelesi kenyszer amivel sokan kuzdenek, az nagyban ilyen okokbol adodik.

En csak kovettem az utat, eltem a lehetosegekkel ha erdekel.


Most igy eloljaroban annyit mondok, hogy minnel idosebb vagy, annal gyorsabbnak fog tunni az ido mulasa. Nekem az elmult ket ev viszonylag gyorsan elment.


Itt az a lenyeg, hogy 30 evesen lehet meg jobban fog zavarni (sokkal jobban) teged az, hogy mennyi mindent kihagytal.


Lepni kell.

2019. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!