Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Profilkép csajozáshoz hol...

Profilkép csajozáshoz hol készüljön, mit viseljen, kikkel szerepeljen, mit csináljon az ember rajta hogy tóduljanak a csajok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 04:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kocsmában, részegen, sggrészeg haverok közt.

Meglátod, tódolnak a csajok, csak nem hozzád, hanem töled el.

2016. júl. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen kérdést feltesz, annak SEMMI esélye!
2016. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A pozitív csapat megérkezett, többiek? :)
2016. júl. 20. 07:49
 4/16 anonim ***** válasza:

Én lányként mondom a véleményem: egy állatos profilkép szerintem a lányok 80%-ának ellenállhatatlan!

Pl.:Pacsit adsz a kutyádnak,nyakadba veszed a macskádat,mint egy sálat.

2016. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
legyen jól belővve a hajad és nézzél csábítóan :D
2016. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ne a haverjaiddal legyél (meg úgy egyáltalán: senkivel, még állatkával se, mert az nagyon hatásvadász, bár az ostobább lányoknak bejön), ne a kocsiddal pózolj, ne legyél félmeztelen, ne igyál/cigizz rajta, ne vágj erőltetett grimaszt, ne legyen homályos vagy nagyon elvontnak szánt, ne a 8. emeleti szocreál berendezésű panelodban készítsd webcamerával, lehetőleg szelfi se legyen. ennyi. ezen kívül kb tökmindegy, ha jól nézel ki. ha meg csúnya vagy, akkor szintén tökmindegy.


+ ha buta lányokat szeretnél, akkor nyugodtan mehet az állatos/kocsis/feszítős/ivós stb verzió. a hozzám hasonló intelligensebb lányok hánynak ezektől. attól függ, ki a célközönség. abból, hogy ezt a kérdést ide kiírtad, gyanítom, hogy inkább előbbi.. de kitudja.

2016. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki nem a profilképedből fog belédszeretni:)De szerintem add önmagad,legyél rajta olyan,mint amilyen a való életben is vagy!Ezzel szerintem nagyobb simmered lehet :)
2016. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a városban dőlj neki egy falnak vagy egy tetőről nézz lefele a saját stílusodban :) Nekem pl a művészi stílusos képek jönnek be...18L
2016. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 vagyok #6-al tejesen egyet értek...hányok a "kis állatos cukimuki megjátszom magam h tetszek a csajoknak" képektől :D
2016. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát de Valami kiemelkedő magasságot, nagy jóképűséget, izmot vagy kocsit vagy semmit felmutatva el sem olvassák a jobb csajok a levelet amit írtál, nem? Ha valaki semmi különlegeset nem tud felmutatni a képen, azt a többi 700 másik ugyanilyennel el is felejtik fél másodperc alatt, nem?
2016. júl. 20. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!