Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 1 millió regisztrált tag...

Ha 1 millió regisztrált tag van ezen az oldalon, akkor miért válaszolnak kevesen a kérdésekre?

Figyelt kérdés
Max 10 válasz jön egy kérdésre.
2019. máj. 18. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Elég régi az oldal. Sokaknak nem csak egy fiókja van. Van, aki csak egyszer kérdez és többet be se lép. Van, aki már rég ráunt az oldalra. A számolás meg az összes valaha volt regire vonatkozik. Nem nehéz ezt fejben kimatekolni.

A valódi, aktív közösség mindig jóval kisebb, mint az össz regik száma. Ez minden oldalon így van.

2019. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Rossz sort nézel. Attól hogy van 1 millió profil (nem 1 millió különböző ember által, van akinek több tucat fiókja is van), az aktivitási statisztikára ez vonatkozik:

"Naponta 370 000 látogató!" - és ebből csak átlag napi 10 ezer válasz jön létre, és az sem 10 ezer különböző embertől, hanem van aki naponta több tucat választ ír.

2019. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A regisztrált tag és az aktív tag nem egyenlő egymással.

Sokan lehet hogy csak egy kérdés miatt regisztráltak 5 éve, megkapták a választ és ennyi. Azóta nem jöttek vissza, (Talán már nem is emlékeznek a fiókra) ettől függetlenül regisztrált tagok.


Arról nem is beszélve, hogy pl. én sem válaszolok minden kérdésre, van olyan szekció, ahova még életemben soha nem léptem be, nem néztem meg kérdést sem. És kb. minden 10. kérdést olvasok el részletesebben, de az még nem jelenti azt, hogy válaszolok is. Biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen aki így van ezzel.

2019. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Toplistán lehet látni egy-egy topicban, hogy mennyi valóban aktív tag van. Tapasztalatom szerint az aktív emberek 100 ponttól felfelé jelentkeznek. Az "emberek" kategória egy igen aktív topik. 200-250 közötti rendszeres, aktív taggal. És ezek között vannak, akik dupla néven regisztrál trollok - ők szoktak indokolatlanul balázskázni.
2019. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért az is hozzátartozik, hogy a többség még mindig tudja arra használni az oldalt amire való. Kiír egy kérdést valaki mert nem tud valamit, kap rá egy releváns választ és többé nincs szükség arra, hogy egymillióan leírják ugyanazt. Szubjektív dolgokkal kapcsolatban meg ugye nem kérdezgetünk, mert az butaság.
2019. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
volt itt nemreg egy kerdes amiben volt egy kep. na a kep alatt volt egy szamlalo, h hagyan neztek meg es mikor utoljara lattam akkor volt ez 142on. na most kb ennyien neznek meg egy kerdest szerintem altalaban.
2019. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenek sokszor csak a rákattintást nézik és nem törődnek az ip címmel. Tehát egy személy is meg tudja nézni többször. Szóval az az általad látott szám se feltétlen releváns, de gondolatébresztésnek jó.
2019. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy 1 millió fiók van,de valakinek van 3-4,van aki nagyon inaktív,vannak olyanok akik csak kérdeznek stb.

Na meg nem minden ember tud minden kategóriában válaszolni.

2019. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!