Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet egy frissen...

Milyen érzés lehet egy frissen regisztrált, először kérdezőnek, hogy ilyen kétszavas válaszokat meg alpári stílust talál a kérdése alatt?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát bmeg, fingom nincs. 🤣🤣🤣

Vicceltem. Bizonyára rossz érzés.

2018. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván rossz érzés lehet, de azért valljuk be, hogy nagyon sok felesleges kérdést tesznek fel itt. Ezekre pedig csak a felesleges válaszok jönnek, egyébként a maguk módján azok is hasznosak lehetnek. Ha valaki most regisztrált és kiír egy semmilyen kérdést, amire maga is tudja a választ, csak megerősítést vár, erre pedig kapja a szarkasztikusnál szarkasztikusabb válaszokat, akkor talán felismeri, hogy már régen tudja a kérdésére a választ, csak kicsit határozottabbnak kell lennie... Na ez nem két szó volt, bár én kicsit bunkónak érzem...
2018. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
K.rv@ sz@r.
2018. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom, mielőtt regisztrált, egy kicsit nézegelődött az oldalon (legalábbis én így tettem), akkor láthatta, hogy itt ilyen is van.
2018. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Leszrom.
2018. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ismeri mar az internet vilagat, es koztudott hogy ahol emberek irogathatnak (kommenteles lass facebook, egyeb forumok) ott is ugyanez megy. Miben mas az itteni let? Max abban hogy full anonim lehetsz, igy gyonyoru kepet kapunk egyebkent az atlag ember agyi szintjerol. Aki anonim karomkodva “eli ki magat” annak az a szintje, a valos enje... mert persze nevvel mar sokan nem vallalnak a viselkedesuket, vagy eloben is disztingval a legtobb ember... de itt, csodalatosan latszik, hogy egyesek szintje az alparisag szintjen zajlik... en ilyenkor egy dologra tudok gondolni, az ertelmisegi retegen kivul en mar nem vagyok kivancsi senkire... mert az atlag karomkodik, vitatkozni kommunikalni nem tud, es idegessegeben hirtelen habzani kezd... ez pedig vergodes, ki kivancsi erre...
2018. dec. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!