Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A duci lányok is lehetnek szépek?

A duci lányok is lehetnek szépek?

Figyelt kérdés
Mármint ezt nem azokra értem akiknek kilóg a hasuk a pólóból és csupa tapadósba járnak hanem azokra akik gondozzák magukat és nem hanyagolják el, és jó stílusa van de kicsit teltebb. Fiuk neketek csak a vékonyak jöhetnek szóba? :) lehetőleg a normális válaszokat megköszönném.

2019. máj. 18. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

A túlsúlyosság egy egészségre káros állapot, úgyhogy, ha nem betegség okozza, akkor nem igaz az, hogy "gondozzák magukat és nem hanyagolják el,", hiszen, ha tényleg törődnének magukkal, akkor többet sportolnának és nem ennének többet a kelleténél.

Ettől függetlenül van akinek tetszenek a duci lányok.

2019. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Lehet persze, ha arcra szép és nem túl kövér. A vékonyabb nőknek is a fej-arc kinézete a döntő, ezért telt nőknél is így van.
2019. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Kinek mi tetszik. Én mindig is a 160 körüli és 60-70 kiló közötti nőkért voltam oda.
2019. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tetszenek a duci lányok. :)
2019. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Izgi dolog, ha van mit fogni, de mikor már az arcon is körvonalazódik a körtoka, az nem tud szép lenni - leszámítva az ezirányú fétisekkel rendelkezők véleményét. Hiába sminkelget meg öltözködik csinosan.
2019. máj. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a "van mit fogni" szöveget szeretik félreértelmezni. Részemről legalábbis ez azt jelenti, hogy van jó melle, izmos feneke, azt akarom fogni és nem a hurkákat a hasán.
2019. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Imrus92 válasza:
66%
Igen nagyon is szèpek szerintem a duci nők a leg szebbek
2019. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Igen kívánatosak ám😉
2019. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem szépek a vastagabb lányok. Még mindig inkább, mint hogy csontokkal és bőrrel játsszak... :)

27/F

2019. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szerintem már az probléma, hogy ez a kérdés felmerül. Mert logikusan végiggondolva mindenkinek más jön be. Ahány ember, annyi ízlés. :) Az persze megint más kérdés, hogy mit nyom a média, mi van túlsúlyban az ember környezetében... de ettől függetlenül nem csak az létezik. Szóval naná, hogy lehet vonzó egy duci csaj is. :D

Gondolom Ashley Grahamat nem kell nagyon bemutatnom. Így női szemmel nézve is gyönyörű, remek kisugárzással.

2019. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!