Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem értem soha ha...

Miért nem értem soha ha valaki szarkazmust használ?

Figyelt kérdés

Egyre többen beszelnek szarkasztikusan mar inkabb tarsasagba se jarok mer utalom oket...Multkor is en lettem lecseszve mert komolyan vettem amit mondtak nekem es igy elrontottam az egeszet amire megkertek...

Hogyan allapitsam meg hogy mikor beszelnek komolyan az ilyen emberek es mikor nem? Hogyan lehet ra jonni?

Szerintem nagykepuseg igy beszelni es olyanok mintha ok allnanak az emberiseg felett...

Vagy mondja ki korrekten amit akar vagy maradjon csendben az ilyen , nincs igazam?



2019. máj. 19. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. A szarkazmus pont arra jó, hogy úgy hívd fel valaki figyelmét arra, hogy butaságokat csinál, hogy káromkodj meg anyázz közben. Sokkal szívesebben veszem azt ha valaki szarkasztikusan válaszol, mint aki egyből elkezdi a "b** meg a jó k anyádat" mert ennyiben kimerül az intelligánciája.
2019. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aspergeres vagy?
2019. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad. De nem baj, ha nem érted. A szarkazmus nem való mindenkinek. :)
2019. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem ők nagyképűek, hanem te vagy buta. De ne aggódj, nem értheti mindenki.
2019. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1. Valaszolo, nem feltetlen olyan helyzetekre gondoltam hanem mondjuk egy atlagos beszelgetes kozben
2019. máj. 19. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!