Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenézed azt aki felnőtt...

Lenézed azt aki felnőtt létére szmájlikat használ írásnál?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondoltam:


😀😅🙄


2018. nov. 25. 17:27
 1/7 anonim válasza:
45%

Jézusom nem...



22 vagyok, én írok ilyeneket

2018. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le, én is használok, bár nem minden mondat végén, csak módjával.
2018. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván függ attól is, hogy kivel beszél az ember, de barátokkal szmájlizgatni teljesen természetes.
2018. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem, ha van a szövegben, de pl tesóm néha csak szmajlikat ír meg szíveket meg ilyenek... Az elég idegesítő
2018. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha a korosztályának megfelelő szmájlikat használ, akkor nem. Ha erőltetetten maiakat, pedig már 40-50 éves, az nem tetszik.
2018. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom én komoly és felelősségteljes orvosként is használok szájlikat meg matricákat is. :-D
2018. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én simán használok magán beszélgetésekben.


De időnként még hivatalos e-mailbe is beleteszem ha ismerős az illető. Vagy amikor a levelezőpartner akkora bődületes marhaságot ír nekem, hogy csak egy mosolygós fejet reagálok rá ahelyett, hogy változatos szókinccsel elküldeném a fenébe és ismertetném vele, mi is a munkaköre.

2018. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!