Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van itt annyi életképtel...

Miért van itt annyi életképtelen srác akik folyton siránkoznak itt hogy semmi életük?

Figyelt kérdés
Minden nap rengeteg ilyen kérdést látni, miközben lányoktól meg alig alig. Ők miért kevésbé "defektesek"?
2019. máj. 19. 18:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19%

Köszönöm, nyeltem eleget. Nyeljen más is.

Imádom az ilyen szentfazék szövegeket. Btw se párom, se kölyköm nem lesz. A gyerekeket világ életemben utáltam, hímet meg nem engedek a közelembe. De látod, ezért se írtam neked, mert messziről kiszagolom az ilyen agyfájdító embereket.

2019. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne szentfazék szöveg? Azért, mert néhányan elkiáltják magukat a vakvilágba, hogy nekem sose lesz családom, meg én sose csinálom ezt-azt amazt. Butaság. Igazából azt mondod, hogy bántod a nyomikat, mert te "erős" vagy. De nem, te ugyanaz a félős kislány vagy, aki régebben is volt, csak most próbálod játszani a menőt.


Azt meg nehogy belegondold, hogy én istápolni akarlak. Gyűlölöm a nyomikat, főleg akiket az én adómból tartanak el és ezért kell látástól-vakulásig melóznom. Csak nem bírom a magadfajta gyengéket sem, akik erősnek próbálkoznak mutatkozni, de közben csak butaságokat beszélnek és összehordanak annyi szart, hogy olvasni is fájdalom. Szóval ja, te se vagy több náluk és sajnos munka közben is látom, hogy egyre több az ilyen. A saját frusztráltságukat próbálják levezetni a náluk is gyengébbeken. De ettől még a közelébe se értek az erős embereknek.

2019. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12%

Deeee, ott a pont: a nyomiknál jobb vagyok. :) Sose voltam amúgy félős kislány, csak naiv.

Munkában egyébként a legjobbak közt vagyok, úgyhogy nem csak a nyomikon teszek túl, megnyugtatlak. De az munka. Az más. Ott nem tehetem meg, hogy úgy beszélek másokkal, ahogy akarok. Szóval igazából csak a frusztráltságom vezetem le, de hát és? Ki nem? :) Akinél minden rendben, max az nem, de az a ritka.

Viszont akkor is gyökér vagy.

2019. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%
en ehhez csak annyit tennek hozza kedves "btw lany", hogy ez az emberek kihoztak belolem rossz szoveg. aki eleve egy empatia nelkuli nyomorek abbol tudjak max ezt kihozni. en hosszu tavon nem tudnek mindenki bantani, pedig en is nyelem az elettol a dolgokat folyamatosan es az emberektol is. en megis megmaradtam ember. csak azert, mert en eros vagyok, te meg... egy kis pofon es maris sirsogalsz es masokat okolsz, meg szovetkezel magaddal a vilag ellen. de egyedul keves vagy. ;)
2019. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%

#13


Hát igen, lehet gyökér vagyok, sokan megvádoltak már vele, de ahogy a másik hozzászóló is írja, te egy félős kislány vagy, aki így próbál nagynak tűnni. És igen, ha a munkahelyen tesz valaki valamit ellenem akkor ott vezetem le a frusztráltságom rajta és nem keresek egy gyereket vagy beteg embert. Azt a magadfajta gyengék csinálják. De nem baj, majd rájössz ha felnősz. Addig pedig igyekezz felnőni a feladathoz, hogy ne egy magánál is gyengébbet bántani képes kislány legyél, aki nyafog ha valami nem úgy van ahogy ő azt akarja hanem egy valódi erős felnőtt.


Ui: Igen, bunkó vagyok, meg gyökér, meg egyebek, de nem érdekel. Szép életem van, így nem járok fel csipogni meg a gyengéket piszkálni "btw kislány".

2019. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Észre se veszitek, hogy simán csak széttrolkodtalak titeket, mi? :D Segáz. Ide se a valódi arcom tolom, nyugi. Viszont vicces látni, mennyire komolyan veszik.
2019. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%

#16


Ohh persze, és a szokásos, "én csak trollkodni jöttem" :D Hidd el, tudpm, hogy a nyomik ellen ez bejön, de a felnőttek világába ez kevés. De én megértelek, még kicsi vagy, majd remélhetőleg egyszer erős, felnőtt nő leszel. Sok sikert kívánok hozzá kicsi lány :)

2019. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Have it your way big man:

Megyek és sírok kicsit a sarokban, hogy neked legyen igazad, jó? :) <3

2019. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nem kell, hogy igazam legyen. Az életben soha nem lehet mindig igaza az embernek. Ezt csak a ti elb*szott álomvilágotokban hiszitek :)
2019. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
89%
XD ez a no nagyon elb aszott
2019. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!