Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincsen külsőre velem semmi...

Nincsen külsőre velem semmi gond, mégse voltak sosem barátaim. Mi az oka? 23f

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
a belsőd
2019. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az hogy csúfarc vagy.
2019. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Válaszoknélkül ***** válasza:
Barátkozásnál miért lenne mérvadó a külső? Oké, hogy egy hajléktalan, lecsúszott alak hátránnyal indul, de mivel a kérdés alapján nálad nincs erről szó, szerintem rossz helyen kapisgálsz. Akkor tudnánk segíteni, ha kifejtenéd, milyen ember vagy.
2019. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit zárkózott szótlan de egy idő után feloldódok
2019. máj. 22. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Mióta fontos a külső egy barátságban?? Súlyos gondok vannak a fejedben haver! Mindenkinek nem tudsz megfelelni, kár ezen görcsölni. Az igaz barátság sokszor egy életre szól. Ha találsz olyan lelki társat, akivel kölcsönösen bíztok egymásban, jól érzitek együtt magatokat, mindent megtudtok beszélni, tisztelitek egymást, kölcsönös az adok-kapok jó értelemben, akkor beszélhetünk barátságról. A mai felszínes, elkapkodott, elsietett kapcsolatok nem barátságok. Ahhoz rengeteg idő és energia, odaadás kell.
2019. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó de a csajokkal se állok sehogy
2019. máj. 22. 09:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Talán barátságtalannak tűnsz, ezért nem mennek oda hozzád barátkozni.

Tudom, nehéz ez. Én sem tűnök ránézésre annyira barátságosnak, pedig az vagyok, és aki megismer az tudja is. Nem tudom, hogy ezen hogy lehetne változtatni, hogy kívülről is látsszon.

2019. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen
2019. máj. 22. 09:43
 9/9 anonim válasza:

Talán azért, mert nem találtál még magadnak olyan helyet ahol hasonló típusú és hasonló gondolkodású emberek vannak.

Egy introvertált típusú ember amúgy is nehezebben mer bárkivel is szóba elegyedni.

2019. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!