Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretsz olyan nemű...

Miért szeretsz olyan nemű lenni, amilyen vagy?

Figyelt kérdés

(vagy ha nem szeretsz:mik a pozitívumok a nemeddel kapcsolatban?)

Bármi, ami eszedbe jut. Kort (és nemet) írjatok légyszi!



2019. máj. 24. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

De amúgy a fiú/férfi közti különbséget nem az teszi, hogy hány kiló vagy és milyen a szakállad.

Én nőként szeretem azt a mentalitást és azokat az ösztönös dolgokat, amik a nememmel járnak. Mivel a természet anyának szánt minket általában gondoskodóbbak, figyelmesebbek, féltőbbek és megfontoltabbak vagyunk, hiszen az "alap" szerephez ez szükséges. Számomra pedig jó ezt megélni.

Ha negatívat kell keresnem, akkor mindenképp azt említeném meg, hogy kiszolgáltatottabbak vagyunk mondjuk egy támadás esetén, bár harci szellem elvileg bennünk is van (ami talán az anyaságnál jön csak elő), de én rettenetesen irigylem azokat a férfiakat, akik nem ijednek meg, nem félnek minden hülyeségtől, párom is harcművész, miközben én akkor is leblokkolok, ha valaki megemeli a hangját velem szemben. Gyenge vagyok, sokszor esetlen, ha valaki bántani akarna könnyű dolga lenne, míg a férfiak általában nem restek belemenni egy verekedésbe és meg is tudják védeni magukat, van egyfajta stratégiai gondolkodásuk ilyen helyzetekre, ahogy megfigyeltem.

21/n

2019. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy farkam van. (Örül, mint bu*i a farkának.)
2019. okt. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

öltözködhetek aránylag fiúsan, míg fiúként fura lenne ha aránylag lányosan öltözködnék :D

(egyébként én nagyon irigylem a fiúkban, hogy tudnak állva pisilni. becsüljétek meg ezt a képességet xD)

2019. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy szülhetek
2019. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én semmit nem szeretek és semmit nem is utálok abban, hogy nőnek születtem. Közömbös számomra, ez nem jár sem előnyökkel, sem hátrányokkal. Ha férfi lennék, akkor is pont ugyanúgy élnék, mint most.

Ugyanúgy mindennap sportolok nőként is, mintha férfi lennék, illetve férfiasabban is öltözködök. A menstruáció és az ehhez hasonló dolgok pedog nem érdekelnek engem, semmi jó és semmi rossz sincs bennük.

2021. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!