Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiktív helyzet: Mit tennél,...

Fiktív helyzet: Mit tennél, ha egyetlen szempillantás alatt eltűnnének a világból az ellenkező nemű emberek?

Figyelt kérdés

Valamilyen furcsa kozmikus hatás, Isten szeszélye vagy akármi miatt az univerzum két párhuzamos világra szakad. Mindkettőben ugyanúgy folyik tovább az élet, az elgurított labda gurul tovább, csak éppen az egyikben férfiak nincsenek, a másikban nők. Abban a pillanatban egy óriási katasztrófasorozat is kezdődik: autók karamboloznak, repülők zuhannak le, gépek szabadulnak el, mert hirtelen nem vezeti, nem felügyeli őket senki. S persze senki sem érti, hová tűntek el egy szemvillanás alatt azok, akik ott álltak, ültek, mentek mellettük, akikkel talán éppen beszélgettek, ölelték egymást vagy veszekedtek...


Mi történne veled, ha ez a pillanat most következne be, ebben a percben? Mit vennél észre belőle? Hogyan próbálnád túlélni, ami utána jön? Milyen lenne a világ?



2019. máj. 20. 03:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ebben az esetben eltűnnének a férfi rokonaim, őket gyászolnám. Az emberiség ettől kezdve lényegében funkcionálisan kihalt, szóval elraktároznék kaját és próbálnék túlélni, azt hiszem. Nem tudom mennyire bírná el a világ a csak női társadalmat. Na nem a nemek miatt, hanem a kihalás okozta stressz és kilátástalanság okozta trauma okozta semmittevés miatt.
2019. máj. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Örülnék. De számomra nem különösebben változna semmi, csak a férfiak hülyülnének meg.
2019. máj. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Elég szomorú lennék. Nem tudom hogy fel tudnám-e dolgozni, főleg a párom és a családom miatt.

Bár ha fiktív helyzet, akkor lehet fiktív megoldás is: azok a nők, akik vissza szeretnék csinálni megtalálják a módját.

Egyébként szerintem egy csak férfibolygó működőképesebb lenne, mint a mi női bolygónk.

2019. máj. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor megvalósítanám a régi nagy álmomat, hogy egy lakatlan szigetre költöznék.
2019. máj. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Imádnám, hogy megnőnek az ismerkedési esélyeim leszbikusként. Férfi barátaim, ismerőseim elvesztését viszont gyászolnám.


A férfiak eltűnése esetén egyébként nem halna ki az emberség, mert egyrészt itt maradna egy csomó lefagyasztott spermium a spermabankokban, másrészt kísérletileg nem túl bonyolult egy petesejtet hímivarsejt nélkül is osztódásra bírni.

2019. máj. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én hosszútávón valószínűleg megpróbálnám valahogy visszahozni a férfi nemet. Mivel nő van elég, így a mesterséges megtermékenyítésre van bőven lehetőség.

Rövid távon gyászolnám a férfi hozzátartozóinak és barátaimat.


Szerintem így is fent lehetne tartani egy m<ködőkéoes társadalmat, anélkül hogy kihalnánk.

2019. máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés, örülnék ha több ilyen lenne az oldalon.

Fiú vagyok.

A többi válaszolóhoz hasonlóan én is a családtagjaim miatt lennék szomorú, de nem hiszem, hogy gyászolnék, ha csak úgy eltűnnek és nem meghalnak a szemem előtt.

Valószínűleg az első dolgom az lenne, hogy minden pénzemből elraktározok annyi kaját amennyit tudok és begubóznék a szobámba, mert félek, hogy ennek hatására teljes anarchiába váltana a világ, mindent hirtelen a maszkulinitás és az agresszió uralna, ami rám nagyon nem jellemző, szóval elsőként buknék el az új hierarchiában. :D Szerintem kialakulnának valamilyen vallási szekták, amik meg akarnák magyarázni a dolgot és fel akarnak készülni erre a világra, annak ellenére, hogy nem hinném el a hülyeségüket, biztos csatlakoznék hozzájuk a "közösség védelme" miatt.

Hirtelen kellene rengeteg dolgot megtanulnom, amire jelenleg nincs szükségem és nem is foglalkozom velük, mert nem vagyok rákényszerülve, szóval vagy összetörnék a stressz alatt, vagy nagyon megerősödnék, utóbbi miatt talán nem is lenne vészesen rossz dolog ha ez bekövetkezne és aztán pár év múlva visszaállna a világ olyanra amilyen volt.

2019. máj. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Annak nem örülnék, hogy édesanyám eltűnne. Ezt leszámítva különösebben nem foglalkoztatna, mivel más nőt nem ismerek és nem is kívánok párkapcsolatot kialakítani a jövőben. Tehát túl nagy hatással nem lenne rám, azt leszarnám a többiek hogy oldják meg a szaporodást.
2019. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sőt jobban belegondolva ennek az egy személynek az eltűnését leszámítva sokkal jobb lenne a világ, legalábbis számomra, hamar megszeretném azt a világot. És mivel az én véleményemet kérdezted, ez a lényeges.
2019. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell gyászolni, hisz nem meghaltak, hanem egy párhuzamos univerzumban élnének tovább, ezt írta a kérdező.

Először is zokognék a kisfiam után, aki remélhetőleg az apjával lenne. Az egyik életcélom lenne ezt kideríteni. Mert akkor tudnám hogy a lehető legjobb helyen van.

És ha nem fekteti le időben, vagy nem kap időben új pelust, teleportáló eszközt készítenék és nyakonvágnám.

Ezeken kívül a lányomnak próbálnék az anyja és apja is lenni egyszerre, már amennyire ez lehetséges lenne, óvnám az életem árán is.

Az autómat eladnám, csak női sofőrökkel az utakon hamar utolérne a végzet. (pontozzatok csak le, de valljuk be, a férfiak ezt nálunk jobban művelik)

Mozgalmat indítanék a melltartó nélküli világért. Nagyjából ennyi jutott eszembe.

2019. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!