Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történne ha megszűnne az...

Mi történne ha megszűnne az internet?

Figyelt kérdés
Jobb lenne internet nélkül? Hogyan lehetne egyáltalán megszüntetni?

2019. máj. 25. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Akkor 2 dolog történne:

-Sok ember szószerint megőrülne,és agresszívá válna a függőségtől.

-Öngyilkos lenne tucat tinédzser.

2019. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Összeomlana a világgazdaság.
2019. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A kapcsolattartás kb visszasüllyedne 20. századira (azaz levél, telefon marad + élő nyilván).


2. Sokkal nehezebb lenne az élet, mert interneten gyorsabban lehet az ügyeket intézni, időt spórolni.

2019. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi a 13 cikkeyt 2 év múlva bevezetik. Az emberiség 1000 évig elvolt internet nélkül.
2019. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne jobb.


Megszűnne egy csomó hasznos dolog, mint pl az online banking vagy a webshopok.

Minden egyes átutalásért fáradhatnál be a bankba, mindent személyesen kéne megvenni.

Nem lenne e-mail, minden lelassulna. Maradna a telefon.

Mindenért könyvtárba kéne menni, sokszorosa időbe telne megkeresni azt az információt, ami most egy tizedmásodperc.

Minden szótárt, nyelvkönyvet és receptkönyvet meg kéne venni otthonra. Online mindez ingyen elérhető.

Kölcsönzőbe kéne járni, ha látni szeretnél egy filmet, míg most csomó helyen nézheted ingyen (a legális online filmcsatornákról beszélek, nem a torrentes letöltésről), ugyanígy nem lenne Youtube, azaz ingyen zene sem.


Az internet nem csak a közösségi oldalak.

2019. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Továbbá:


Amíg nem volt internet, persze, hogy elvoltak nélküle. 200-300 éve nem volt vezetékes víz, villany és távfűtés sem.

Mit szólnál hozzá, ha csak úgy kikapcsolnák? Naugye.


Manapság már minden az interneten zajlik.

Egyetemistaként elképzelhetetlen, hogy a jelenlegi rendszerben internethozzáférés nélkül tanulj, mivel már csak a tárgy és vizsgafelvétel is ott történik.

2019. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, megszűnik. Előbb-utóbb mindenki megszokná, mert hát ugye másik opció nincs. De a kérdés azért hülyeség, mert nem fog megszűnni.

Írom ezt úgy, hogy könyvet írtam kéziratról floppy-lemezre kimentve egy munkahelyről 10 ezer forintért megvett leselejtezett sz.gépről otthon. Internet a környéken sem volt még, de jól kerestem vele. Nekem az az időszak anyagilag sokkal kamatoztatóbb volt, jól fizettek érte. Mellékállásban, két kisgyerek mellett, közben dolgoztam is főállásban.

Ezt csak azért írtam le, hogy nehogy azt hidd, valami 16 éves tini vagyok. Mégsem sírom vissza, mert tudom, hogy a technika rohamosan fejlődik, a net már nem szűnik meg. Max. ha kitör a harmadik világháború.:)

2019. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!