Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt mondják h mensruáció...

Azt mondják h mensruáció alatt is lehet teherbe esni, van aki azt mondja h tuti nem, és van aki azt mondja h lehet de ritka mint a fehér holló. Akkor most melyik?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de előfordul!
2013. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2013. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 krisztivan ***** válasza:
83%
Egy ismerősnek mindkét kislánya mensi alatt fogant.10 évig próbálkoztak mire azt mondta a doki próbálják meg így.
2013. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy melyik??

IGEN teherbe lehet esni és IGEN ritka is.De nincs kizárva!!!Aki azt mondja,hogy nem lehet,az nem jól tudja,mert igen is lehet!!

,,Szexuális együttlét menstruáció alatt - Tévhit, hogy ilyenkor nem eshet teherbe! ,, Ezt írd be youtube-on és erről beszél 2 és fél percben egy férfi nőgyógyász.


30+1 hkm

2013. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a harmadik, azaz ritka. Az orgazmus kiválthat spontán peteérést. A többi már csak szerencse kérdése :)
2013. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
így van. ritka de lehetséges. és pont azért, amit az 5. is írt. önmagában az orgazmus is kiválthatja a peteérést, ezért hagnsúlyozzák úton-útfélen, h gyakorlatilag akármelyik védekezés nélküli szeretkezésből lehet baba. az én babóm se félidőben fogant, pedig az emberek jelentős hányada még ma is azt hiszi, h csak akkor lehet teherbe esni.
2013. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A biológiában soha nincs olyan, hogy valami 100%-ra biztos, vagy valami 100%-ra kizárt.Épp ez a szép benne:) Tehát ha van nő, van férfi, és van védekezés nélküli szeretkezés, abból BÁRMIKOR lehet gyerek is.
2013. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én menstruáció alatt estem teherbe,tehát van ilyen,még ha ritka is!
2013. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ritka, ami azt jelenti, van rá esély. alapvetően, aki szexuális életet él, teherbe eshet, nem mindegy persze, mennyi rá az esély, nagyon kevés, ha óvszert használ, jóval több, ha megszakítással. az együttlét időpontjára is ez vonatkozik, sokkal valószínűbb pé. közelében, de nem egy nő van, aki menses alatt esett teherbe.
2013. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem sok az esélye, de volt már rá példa, nem is egy!
2013. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!