Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nyomos ok miatt lehet...

Milyen nyomos ok miatt lehet hajat festeni?

Figyelt kérdés

Egy uj suliba megyek, ahol azt mondjak, csak akkor lehet hajat festeni, ha nyomos indokunk van ra.

Milyen nyomos indokok vannak arra, hogy en befestem a hajam?xdd

Amugy egyelore nem tervezem, de ki tudja mi lesz a kozeljovoben.

(Bocsi az ekezetek miatt, nincs magyar billentyuzetem)



2019. máj. 28. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, ha valaki genetikai okokból korán őszül.

Vagy én pl azért kezdtem kamaszként hajat festeni anno, mert folyamatosan tetves voltam, akárhányszor is lett kiirtva, ha felütötte a fejét az iskolában, én ziher, hogy elkaptam (hiába voltam tiszta, rendezett). A sok vegyszeres sampon tönkretette a hajam, utána javasolta fodrász a hajfestést, mivel az megváltoztatja a haj/fejbőr kémiáját. Soha többet nem kaptam vissza a fertőzést.


Kamaszként nem tudok nyomós indokot elképzelni ezen kívül. Nyáron fesd hajszínezővel, az kevésbé tartós, őszre kikopik. Évközben meg nem kell festeni. Ha bulira vagy hasonlóra kell (farsang, szilveszter), léteznek kimosható hajszínezők, amik egy alkalomra tartanak.

2019. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Jesszus :D

Nem tudom, mire gondolhattak. Mondd azt, hogy őszülsz :D

2019. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na, az első megelőzött az őszüléssel :)
2019. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Uhh én akkor szoktam ha valami válság van, vagy szakítás vagy valami. Utána jobban, frissebnek érzem magam.
2019. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pl. ha azt akarod, hogy adott színű legyen.
2019. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fosbarna az eredeti hajszinem, fenytelen semmilyen. Ez nyomos indok volt nekem a festesre
2019. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is fosbarna a hajam.fenytelen hanyinger. Feketere festem. Gyonyoru fenyes es vegre tetszem magamnak.
2019. máj. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi köze hozzá, hogy mikor, miért fested a hajad? Levegőt venni szabad, vagy azt is csak nyomós indokkal? Keress magadnak normális iskolát, a bölcsödét meg hagyd.
2019. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, úgy utálom az ilyen konzervatív iskolákat. Abszolút semmi közük nem kéne, hogy legyen a diákjaik külsejéhez, amíg senkit nem bántanak vele. Nálunk anno volt egy lány kék raszta hajjal. Fura volt? Talán, de legalább látszott, hogy jól érzi magát a bőrében.
2019. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:

Hát nekem az elég nyomós ok volt, hogy utálom az eredeti hajszínem :D

Amúgy amíg az eredeti színem volt (világos sárgás szőke) folyamatosan leégett a fejbőröm és úgy nézett ki mintha állandóan korpás lennék. A pirosra égett bőr szépen átütött a hajamon is, fenomenális látvány volt. Aztán befestettem sötétebbre és soha többé nem égett le. Ilyesmi is lehet indok a fentieken (őszülés, tetű) kívül.

2019. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!