Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg szeretném festeni a...

Meg szeretném festeni a hajamat fiú létemre, mi erről a véleményetek? A hajszín természetesen normális lenne, nem lila-kék stb. hanem kissé világosabb, olyan középszőke vagy vöröses, de nem erősen. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Már régebb eszembe jutott, de eddig nem tettem semmit még.
2017. aug. 3. 12:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én több hete festettem be a hajam

Sokkal jobb oigy

17/F

2017. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Így, mármint festve? Megkérdezhetem, milyen színű?
2017. aug. 3. 12:40
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem szexi :D

16L

2017. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Vannak ferfiaknak is hajfestekek

Nincs ebben semmi rossz

2017. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De nem lehet általános (női) festékkel festeni hajat? Ha a szín ugyanaz....
2017. aug. 3. 15:09
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem siman lehet
2017. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már próbáltam egyik női ismerősöm festékével befesteni egy nagyon kis tincset (szőkésbarna)a hajamból, és abszolút meg voltam elégedve, nem nézett ki rosszul, de persze egy hét után le is kopott. Én igazából a környezetem reakciójától félek ezzel kapcsolatban, de köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 3. 15:26
 8/19 anonim ***** válasza:
Ahogy neked tetszik, akár jól is álhat :) bár nekem jobban tetszene valami vadabb szín, mondjuk kék
2017. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Áhhh....azért az nem, még viccből sem. Középsulis vagyok és minden évben osztályelső voltam, nem tudom, hogy reagálná ezt le a közvetlen környezet. :)) Nekem a középszőke v. szőkésbarna is oké lenne
2017. aug. 3. 15:35
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is osztályelső voltam (mondjuk én már elballagtam), most pink és lila a hajam 😂 Néha jó kísérletezni annélkül, hogy érdekelne mások véleménye. De mondom, te hajad, te tudod.
2017. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!