Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek az eső hangját este?

Szeretitek az eső hangját este?

Figyelt kérdés
Nálunk egy pár napja esik rendszeresen. Így alvás helyett általában az esőt hallgatom. Nagyon megnyugtat és mégis el tudok merülni a gondolataimban. Ti is szoktátok ezt csinálni? :) 18f

2019. máj. 30. 00:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

A gyümölcsökben éppen most tesz óriási károkat ez a sok eső, de sebaj.

2019. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Alapvetően igen, szeretem, mert megnyugtat, de ez már rengeteg, ami leesett.😢

#10 Pont, hogy rosszul érinti a gyümölcsöket és zöldségeket. Az uborkát most raktam el 3.-szor, mert a sok eső miatt megfulladt a mag a földben. A korai cseresznye fámról egy darabot sem ettem, mert szétrepedt az összes. A barack, a rerek, karalábé, alma, körte és hasonló, vízdús gyümölcsök és zöldségek sorban megrepednek a túl sok esőtől. A kukorica jobbik esetben csak sárgul, mélyebben fekvő helyen viszont megfullad, mert a földeken akkora tócsák vannak. A vetemények lassan kirohadnak, mert fel sem tud száradni a föld, jön a következő esőzés, ami szintén napokig tart. Soroljam még, hogy mennyi kárt okoz? Örülj, ha méregdrágán tudsz majd pár szem gyümölcsöt venni.

2019. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 he84 ***** válasza:
Én se nem szeretem, se nem utálom. Inkább közömbös.
2019. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már igazán elég lenne az esőböl😤
2019. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehetne*
2019. máj. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!