Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek lábtörlőnek az...

Miért néznek lábtörlőnek az emberek a csendességem miatt? (18/F)

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak a kérdést! Ha antiszoc vagy, úgy is kezelnek!
2019. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megoldás:

-Vagy viselkedj gyerekesen, nézz ki gyerekesen, haverkodj gyerekekkel, stb, és akkor te leszel az "idős fiú" én is ezt csinálom

-Vagy légy nagydumás, és akkor fujjogtatni fognak

-Vagy pedig legyél igazán férfias, akkor sokan meg fognak ijedni tőled


Máshogy nem lehet, mert Magyarországon "alaputálat" van a felnőttek között, főleg a férfiak irányába, mindenki csak a másikba bele akarja törölni a lábát.

2019. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Mert hagyod.
2019. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pillér2 ***** válasza:
Kihasználnak, segítség hagyom.
2019. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért néznek annak, mert hagyod magad. Én is ilyen voltam egészen középiskoláig... bántó nagyon, tudom miről "beszélsz". Mostmár dolgozom és jóban vagyok a munkatársaimmal, szeretek velük lenni. :)


De lehet rpssz közösség miatt is ahogy nálam...

Középiskolába jellemző volt az hogy állandóan kérdezgették miért vagy ilyen csendes, jaj, te mindig ilyen vagy? nagyon idegesítő volt, és annál inkább nem volt kedvem változtatni.

Viszont munkahelyen elfogadtak így, és látom rajtuk, hogy érdekli őket amit mondok, így sokkal bátrabb vagyok és hangosabb is. Bár még néha visszakérdeznek hogy "tessék?". Pedig próbálok hangos lenni...:D


Kívánom hogy te is találd meg ezeket az embereket, és majd meglátod, hogy nem is vagy te olyan csendes.

2019. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!