Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kihez szoktatok leülni a buszon?

Kihez szoktatok leülni a buszon?

Figyelt kérdés

Mi alapján döntöd el, hogy ki mellé ülsz?

Általában nekem vegyes, de csak elég ritkán ültek mellém szép lányok. Ez a külsőm miatt van?

Átlagosan nézek ki és mégis inkább az öregebb emberek ülnek le mellém 18f. Kort és nemet is írjatok légyszi :).



2019. máj. 31. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Ha nincs szabad hely akkor inkább állok, persze ha 15percet utazom max. Ha többet , akkor mindegy , nem szoktam válogatni, aki mellett van hely oda leülök. Általában nem szoktam idegenekkel beszélgetni út közben és nem is értem ezeket a buszos kérdéseket ..a buszon akartok csajozni?

Mert amíg itt meg nem láttam egy ilyen kérdést addig eszembe nem jutott volna mondjuk egy buszon bepasizni.

Be szoktam dugni a fülhallgatót és kész.

Persze kivételnek számít ha van ismerős akkor vele végig beszélgetjuk az utat de ismetetlenekkel nem.


21/L

2019. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Általában nem ülök le, de mindegy lenne milyen nemű, korú, gyorsan megnézném mennyire ápolt, beszámítható-e és hogy mennyire részeg, nagyjából ennyi. :D
2019. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem szoktam leülni meghagyom a helyet másnak, vagy az öregeknek
2019. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem csajozok a buszon. Ez a legutolsó gondolatom lenne, mivel ha látok egy szép lányt a buszon akkor le se ülök mellé :).
2019. máj. 31. 16:42
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha van olyan hely ahol más nem ül (mármint 2 üres egymás mellett) akkor leülök, ha nincs inkább állok.
2019. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
aki ápolatlan, büdös, vagy nagyon kövér, hogy alig lesz helyem, arra tuti nem fogok ...
2019. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

A legközelebbi szabad ülőhelyre ülök.


74/N

2019. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Aki nem ápolatlan és nem tűnik "rossz alaknak", mellé leülök.

Igazából 2-3 megállónyi táv felett leülök, amint van hely és nincs, aki rászorul, várandós, kisbabával van, nehezen mozog stb.

2019. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szanalmas69

Anyukád tudja, hogy a gépénél erőlködsz egy kis figyelemért és nem mosogatsz?



Ha nincsen üres ülőhely, akkor inkább állok.

Nyugi mellőlem álltak már fel lányok, fiú is, tehát leültem és menet közben felállt az illető, majd átült másik helyre. :)

2019. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt szoktam nézni, hogy az illető ne legyen ápolatlan, részeg/bedrogozott vagy annyira kövér, hogy másfél ülést elfoglal, amúgy teljesen mindegy ki mellett ülök.
2019. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!