Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mennyit változott az...

Nektek mennyit változott az életetek mióta leérettségiztetek? Miket értetek el? (kb 5-10 év elteltével)

Figyelt kérdés

Én nem igazán változtam. Ugyanoylan telt vagyok sajnos meg még mindig itthon élek. Párom sincs. Igaz munkahelyem van de nem a legjobb. (takarítok) Elvégeztem 2 szakmát de úgy érzem semmi értelme nem volt. Nem tudom mit akarok. Az elmúlt 9 év mintha 1 perc alatt eltelt volna. 2 év és 30 leszek és semmi komolyat nem tudok felmutatni. Látom a közösségi oldalon, hogy a volt osztálytársaim többségének gyereke van, jó munkahelye, elköltöztek otthonról. Én meg rosszul érzem magam amiért ilyen szerencsétlen vagyok.


27/N


2019. jún. 2. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

azóta épp lediplomáztam, de még egy évet maradok az egyetemen egy szakmérnök képzésre.

megműttettem a szemem, úgyhogy már tökéletesen látok és nem kell szemüveg.

összejöttem a lánnyal, aki első kolis évtől fogva tetszik.

fél év depresszió után elmentem pszichológushoz, és újabb fél év alatt leküzdöttem.

Nem szerencsétlen vagy, csak lusta.

23/F

2019. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem változott semmit. Volt egy elképzelésem, aztán rövid időn belül ebbe beütött a probléma, aztán újabb próbálkozások, újabb probléma, tehát nagy eredmény, sikeresség nem volt/lett. Bár már a középsuli közben is érződött, hogy én nem az a sikeres ember leszek... Mostanában valamivel próbálkozom, amiben megint előjött a remény, hogy hátha lesz már végre valami eredménye, de szerintem ez sem lesz oly nagyon jó végeredményű dolog. Párom, család nincs, albi van, pár számomra értékes dolgom van, és ennyi.
2019. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!