Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha csak néhány...

Mit csináljak, ha csak néhány film és az tart életben, hogy egyes tudósok 2030-ra bescülik a transzhumanizmus elkezdődését?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 14:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk ha téged csak ez tart életben akkor utána sem leszel boldogabb.
2019. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Azért ad reményt, mert azért sz*r biológiai testben élni, amiért jó lenne robot testben élni, szerintem több előnye lenne mint hátránya, még akkor is ha a gazdagok irányítanának, mert öntudatlan szolgának lenni még mindig jobb szerintem, mint öntudattal rendelkezni egy biológiai testben.
2019. jún. 2. 14:55
 13/31 anonim ***** válasza:
90%

"mert öntudatlan szolgának lenni még mindig jobb szerintem, mint öntudattal rendelkezni egy biológiai testben."

[link]

2019. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
96%
90% hogy ilyen nem lesz. Tudod miért? Mert akkor csak növekedne a népességszám,ami már így is sok. Minek akarsz még több embert a Földre? Túlnépesedés van,és ez a Bolygónak egyáltalán nem jó.
2019. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Mitől növekedne? A transzhumanizmus pont hogy megaállíthatná a népességnövekedést. Mindenki robot testbe ültetné az agyát, aztán nem szaporodna senki.
2019. jún. 2. 15:07
 16/31 anonim ***** válasza:
92%

Mert nyilván senki nem akarna többé gyereket, mi? Nem pusztán a fajfenntartó ösztön miatt, hanem mert mondjuk felnevelni egy új generációt, mentorálni a lépteiket, tanítani őket élvezet, nem csak keserűség. Kihívás is. Az ember szereti.

Szóval ez az egész elmélet, meg a te meglátásaid úgy hülyeség, ahogy van.

Az lehet, hogy te durván diszfunkcionális vagy, de az emberek többsége nem az és nem is lesz az. A tudósok meg végképp, mert ők kicsit tovább néznek a saját jólétüknél.

Szóval, hogy a kérdésre válaszoljak: vagy keress magadnak az itt és mostban életet, vagy a túlvilág szeretettel vár téged is. Ha gondolod, segítek.

2019. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Amúgy már annak is örülnék, ha a karjaimat és a lábaimat lecserélhetném. Viszlát lábfájás, viszlát gyengeség...
2019. jún. 2. 15:18
 18/31 A kérdező kommentje:

"Az lehet, hogy te durván diszfunkcionális vagy, de az emberek többsége nem az és nem is lesz az. A tudósok meg végképp, mert ők kicsit tovább néznek a saját jólétüknél."


Nem feltétlenül kell diszfunkcionálisnak lennie az embernek ahhoz, hogy ezt akarja. Az a baj az evolúcióval, hogy mindig olyat teremt ami elég jó az életben maradáshoz, nem a lehető legjobbat. A második mondatra meg azt tudom mondani, hogy ugyan már, a nyagyobb hatékonyság mellet mindig is a lustaság, a kényelmesség vezette a technológiai fejlődést.

2019. jún. 2. 15:30
 19/31 A kérdező kommentje:

"Gyere, segítünk ezen. Kapsz szép művégtagokat, azok már egészen jól ki vannak fejlesztve! Leműtöm én a két kis kezed, meg a lábad. Aztán majd valaki szervez neked adománygyűjtést, és lesznek szép csini új végtagjaid. Nos? :)"


Bionikus kellene, nem azok az egyszerűek.

2019. jún. 2. 15:35
 20/31 A kérdező kommentje:
Egy többnyire valóságalapú vicc: [link]
2019. jún. 2. 15:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!