Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha titeket nem értékel valaki,...

Ha titeket nem értékel valaki, akkor szerettek vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha valaki engem nem értékel,akkor nincs helye az életemben. Bár volt egy nárcisztikus barátom az olyan jól manipulált hogy nem tudtam lelépni. Mindenki azt hiszi róla hogy jó ember.. szép kis manipulátor.
2019. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, meg szoktam vizsgálni, kitől mit lehet tanulni. H érdemes-e az illetőtől tanulni vmit is, nem függ azzal össze, h becsül-e engem v sem.

Igen, ha nem beszélgetnék vele, nem tudom megváltoztatni a róla az illető fejében kialakult képet.

Miért ne, hisz van önbecsülésem, egészséges önértékelésem,és nem zavar, ki mit gondol rólam.

2019. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem is értettem a kérdést, nálam ez egy egyértelmű nem.

De ha belegondolok, nem mindig tudhatjuk biztosan hogy ki mit gondol rólunk, viszont ha valaki egyértelműen nem értékel, nem értem értelmét az egésznek. :)

2019. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A baratsag is vmi hasonlo. Nem jon be,de szivesen logsz vele.
2019. jún. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kényszerből, de csak kevés alkalommal.
2019. jún. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen beszélgetésre gondolsz? AZ ember néha vadidegenekkel is beszélget (vonaton, buszmegállóban, váróteremben, sorban állásnál, bárhol).


Egy munkahelyen is adódik olyan helyzet, amikor váltunk 3-4 mondatot kollégákkal, legyen az bármelyik kolléga is.


Kicsit fejtsd ki bővebben a kérdést!

2019. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!