Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alkalmassági vizsgára...

Az alkalmassági vizsgára szülővel szoktak menni?

Figyelt kérdés
Neharagudjtok, hogy ide írom, de itt nornális emberek vannak. Holnap megyek alkalmasság vizsgára és aki volt már ilyenen az szülővel ment?

2019. jún. 4. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Feltételezem munkaalkalmassági... Dolgozni is szülővel fogsz menni?
2019. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

Persze, 45 éves vagyok, anyám visz munkába...

Jézus, ez ugye nem komoly kérdés?

2019. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%

Normális emberek? *körülnéz*.. Hol?


Ez egy akkora kamu kérdés xD

2019. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kulcsszavak között ált sulit és közép sulit írt. Szóval milyen alkalmasságiról van szó? Hány éves vagy?
2019. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A mi sulinkban is volt alkalmassági és én anyukámmal mentem. Amikor láttam leendő 9.-eseket az orvosi ajtaja előtt ülni, velük is ott volt valamelyik szülőjük.
2019. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Tök jó lett volna amúgy ha rendesen megfogalmazod a kérdésed :D milyen alkalmassági? Ha valami sulis baromság akkor még talán nem ciki szülővel menni
2019. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Az első 3 retardált válaszolónak pedig: Ott van a kulcsszavak között, hogy középiskola, általános iskola...Magyarul most megy általánosból középiskolába és ott kell mennie alkalmasságira.....
2019. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó kettőnek a normális választ ! Az első pár válaszoló még inkább kérdezzen és ne ossza egyből az esszét!

Középiskolába megyek egészségügyi szakra :)

2019. jún. 4. 18:52
 9/21 anonim ***** válasza:
Bocs. 12 órás műszak után már kicsit nehezen megy az apróbetűs rész. Amúgy én csak azt az állítást akartam főleg megkérdőjelezni, hogy itt normális emberek vannak. ;)
2019. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem magyarra, esszét írni xD
2019. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!