Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnâl e olyan szerelmes...

Tudnâl e olyan szerelmes lenni hogy megbocsájtsd azt hogy a párod megcsal? ráadásul a saját ágyatokban?

Figyelt kérdés
egyik ismerősömmel törtėnt a szitu, es ėn kicsit meglepődtem, mert ėn kėptelen lettem volna rá..
2019. jún. 5. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki megcsalja a párját,az nem szereti. Miért okozzak fájdalmat egy olyan embernek,akit szeretek? Innen pedig nincs megbocsátás. Én nem tenném a helyébe.
2019. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem szerelem kérdése.

Én egyébként meg tudnék bocsátani, nem vagyok haragtartó ember, de ettől függetlenül soha többé nem akarnám látni az illetőt.

2019. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, undorodnék tőle.
2019. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megbocsátani, vagy úgy tenni, mintha nem történt volna meg? Ez itt a kérdés.
2019. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsatani meg tudnék, de nem maradnék vele. Nincs értelme
2019. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, attól még, hogy szerelmes vagyok még nem leszek idióta. Képes vagyok félretenni az érzelmeket, ha azt a helyzet megkívánja, akármennyire is fáj. Inkább fájjon intenzíven, de rövidebb ideig, mint hogy évekig kínozzam magam egy rossz helyzetben egy túlértékelt érzelem miatt. A megcsalással tehát nálam mindennek vége, nincs második esély. Megbocsátanám, mert nem szeretem magamban dédelgetni a negatív érzelmeket, de ettől még nem engedném vissza az életembe.
2019. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég gáz de lehet de nem vagyok biztos benne.
2019. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem a szerelemnek ott lenne vége

megbocsájtani nem tudom megtudnék e, de nem érdekelne onnantól az illető és nem is akarnék tőle továbbra semmit sem!

2019. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megmérgezi a kapcsolatot, ha egy ilyen után együtt maradnak. A megcsalt félben örökre bennemarad a tüske és bizalmatlan, gyanakvó lesz.

A megcsalò meg lehet egy ideig sajnálja, de utána újra megteszi, hiszen elsőre se lett következménye. Aki akar egyszer képes megcsalni, ráadásul otthon, akkor többször is meg fogja tenni, nem változik.

Szerintem így működik, de biztos van kivétel. Én nem rabolnàm tovább az időmet.

2019. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!