Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek van saját/hallott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van saját/hallott tanár-diák szerelmes története?

Figyelt kérdés

Tanácsok,stb?

(16/L,37/F

(Az ostoba kommenteket nem veszem figyelembe)


2017. okt. 24. 20:08
 1/9 anonim válasza:
50%

Nekem lesz, nemsokára elkezdek gimiseket korrepetálni :D:D

21L

2017. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
#1 Milyen tantárgyból? :'D
2017. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Persze, a tantóbácsi megdugja a naiv, buta, idióta kis diáklányt, akinek a szemében ő “valaki”, majd szépen hazamegy a családjához. A feleségéhez, akit rendszeresen magáévá tesz, és a gyerekeihez, akiket a világon mindennén jobban szeret. A hülye kis kamaszlánnyal nemtom, mi lesz, nyilván idővel felnő, és remélhetőleg talál korban magához illő társat. Vagy öngyi lesz, amikor rájön, h tancsibá nem szerelmes belé, csak ürítőedénynek használta.

The end.

2017. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

nekem tanár-adminisztrátor van....

az jó lesz? :P

2017. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy látom ezen az oldalon csak az abnormális élettelenek maradtak. Nincs felesége,se gyereke,de végűlis nem kell megkérdezni a körülményekről,gyökér.
2017. okt. 24. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Tanár/diák szerelmi sztorim van, de az más egyetemi, és ott nem büntetik. Én 20 voltam, a professzor meg 33. Féltem tőle, mint az állat, mert folyton üvöltött, meg kizavart mindenkit vizsgáról, aztán elkezdett szórakoztatni a dolog, őt meg az szórakoztatta, hogy én nem tojtam be. This is, where it all started... :D


16 évesen már nem para, szerintem. Legalább is, jogilag. Amúgy meg, bármit csinálsz, mindig lesz valaki, aki így... villámokat küld a szeme sarkából, mert milyen zokni van rajtad más megint.


A gimi azért szivatós hely, ha tanácsra van szükséged, én azt mondanám, hogy élvezd, ha szerelmes vagy, legyél boldog, mert az nem adatik ám meg állandóan, ilyen formában, de ne plakátold ki vele a sulit! Legyen ez szép kettőtök között, de ne kürtöld szét, ha nem akarsz jó sok negatív dolgot visszakapni. Mert hát, vissza fogsz.

2017. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

suliban tilos, mert a tanárt kirúgják - nem az életkor miatt, hanem mert függelmi viszonyban vagytok

nekem volt magántanulóval viszonyom


40/F

2017. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
74%

most miért nem hiszed el? attól, hogy te nem hallottál korábban róla, attól még igenis volt!


4 -hozzászóló üzente a kérdezőnek

avagy a gyökér a tetűnek.....

2017. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
48%
nincs
2017. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!