Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerelmes vagyok a saját...

Szerelmes vagyok a saját testvérembe?

Figyelt kérdés

Ha nincs velem a húgom akkor nagyon szokott hiányozni. Amióta kollégista lett nehezebb nélküle. Csak a hétvégén látom. Annyira örülök amikor együtt vagyunk. Hétközepén meg már sokszor eszembe jut és zavar,hogy nincs itthon. Tök üres a lakás csak a szüleim vannak itthon. Sokat vagyok a haverokkal,barátaimmal suli után. De akkor is eszembe jut a húgom. Ja ráadásul barátnőm is van megint. A tesóm mégis jobban érdekel. És lehet beteg vagyok,de...nekem tetszik. Vonzónak tartom őt és szeretem tiszta szívemből. Mindig megvédeném őt,mellette lennék örökre. Fúh nem bírom sokszor kezelni ezt. Tudom hogy ez begeges,nem normális,de egyszerűen nem tudok parancsolni az érzéseimnek. Miért lehet ez? Mi a bajom?


15/l 18/f


2018. máj. 1. 14:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
70%

Hű, ez elég kényes téma...

Próbálom magam a saját helyzetedbe képzelni.

Én a helyedben, próbálnám ezt az egészet kiverni a fejemből, mert nagyon nem helyes. Lehet valami fura korszakon mész át..De nem hibáztatlak. Csak a lényeg, hogy ne mondd el neki, szegénynek nagyon kínos lenne.

Gondolj arra, hogy egy vér folyik bennetek, tesók vagytok.

Remélem tudtam valamennyit segíteni. :D


16/L

2018. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Legyel esznel!
2018. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom, milyen rossz lehet neked emiatt, ugyanis ez egy furcsa, nem mindennapi helyzet, viszont nem tehetsz róla. Nem tudom, hogy szerelem-e vagy csak nagyon szereted a tesódat, de ne mondd el neki mit érzel, mert utána kínos lesz és csak összekavarod.

Egyébként nagyon aranyos és jó dolog, hogy ennyire közel áll hozzád a húgod és ennyire szereted, én is örülnék egy ilyen báttynak!

Tudom, hogy rossz, de gondolj arra, hogy ő a tesód, ebből nem lehet semmi, nem lenne egészséges, sem normális. Gondolom erről nem mersz senkinek sem beszélni (haverok, barátok), ezért ha úgy gondolod, hogy nagyon nyomaszt és szívesen elmondanád valakinek, vannak ilyen oldalak, ahová névtelenül is írhatsz, pl. Yelon, ott hozzáértők meghallgatnak, beszélgetnek veled, esetleg tanácsot is adnak.

2018. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy hiányzik a testvéred, nem jelent szerelmet. Ha szexuálisan is izgat, magyarul ha maszturbálsz rá (vagy komolyan megfordul a fejedben), akkor van baj. Ez esetben sürgősen menj el pszichiáterhez.
2018. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Áh sose mondanám el a húgomnak,hogy hogy érzek vele kapcsolatosan. Azt tudja,hogy nagyon szeretem. Sőt mindenki tudja,hogy jó testvérek vagyunk. Nem akarom neki elrontani az életét. Majd neki is lesz biztos barátja, vannak fiúk akik tetszenek nekik,van pár barátnője. Hagyom őt élni. Soha egy ujjal nem érnék hozzá másként. Csak testvérként közeledek felé. Sokszor én sem tudom mit érzek. Amikor vele vagyok nagyon boldognak érzem magam és gyönyörűnek látom őt. Nem a melleit vagy mert most nőiesett. Persze szép meg minden,de nekem az arca a szeme tetszik meg amikor mosolyog vagy idióta. Mindent szeretek benne. Ha nincs velem nagyon hiányzik és ez a legrosszab. Nemtom mi a gond velem,mert töknormális gyerekkorom volt.
2018. máj. 1. 15:04
 6/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá maszturbálás közben. De van barátnőm,így ő teljesen leköti a gondolataimat. Amúgy csak úgy nem izgulok fel a tesómra. de vonzónak tartom. Hú nem mernék erről beszélni szakembernek sem.
2018. máj. 1. 15:05
 7/17 anonim válasza:
30%

A legjobb, ha elfelejted, ha nem akarsz szakemberhez menni ez az egy a megoldás. Foglald le magad valami mással. És szerintem neked csak a szépsége tetszik. És mivel a testvéred nagyon szereted őt. Ami nagyon szép. Nem sokára elfelejted. De ha van barátnőd, akkor nem értem. Kicsit nekem zavaros...

Első voltam

2018. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Én nap mint nap gondolok az öcsémre. Nagyon jó testvérek vagyunk, sokszor találkozunk. Már mindkettőnknek saját külön élete van, de ennek ellenére is gyakran találkozunk, járunk el ide-oda. Tényleg nagyon szeretem őt és ha valami történne vele, nem élném túl az biztos. Szerintem egy helyes fiatalember és nagyon jó társaság. Nagyon ragaszkodom hozzá, de nem akaszkodunk egymásra. Ő is gyakran keres engem. Igy neveltek bennünket, hogy mindig tartsunk össze. Szerintem ez tiszta testvéri szeretet. Soha nem gondoltam úgy a tesómra, szerintem te is inkább tisztázd a fejedben a dolgokat. Ne keverd össze a testvéri szeretetet a szerelemmel. Attól, hogy nagyin szoros kapcsolatban vagytok és hiányzik, még mindig lehet szeretet és nem szerelem. Tök jó amúgy, hogy ilyen jó a kapcsolatod vele, nem kellene elrontani, szóval hessegesd el ezeket a szerelmes gondolatokat, mert szerintem ez nálad inkább erős testvéri szeretet. Amúgy teljesen normális, én is bárkire meg tudom mondani, hogy vonzó személyiség vagy sem.
2018. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Néhányan már itt megfogalmazták, hogy a dolognak van egy teljesen normális olvasata és értelmezése is. Az emberi érzelmek rendkívül bonyolult módon alakulnak ki az emberi agyban és mindezt erősen befolyásolja az agyalapi mirigy oxitocin hormonja is. Ez a hormon felelős az emberi kapcsolatok szorosságáért. Az emberi szeretet pedig sokféle lehet és értelmes ember tudja, hol van szexuális jellegű vonzalom és hol kell különválasztani a szexualitást a szeretet pozitív érzésétől.
2018. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
"Ja, ráadásul barátnőm is van megint. A tesóm mégis jobban érdekel." Azért ez így elég rosszul hangzik.
2018. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!