Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám kicsit rendbe tenni az életem?

Figyelt kérdés

Az életem több területén is vannak gondok. A legfőbb baj 2 éve kezdődött. Középsúlyos depresszió alakult ki nálam, azóta is kezelés alatt vagyok emiatt.


Kezdeném először a munkával.

A mostani munkahelyemen 1 éve dolgozom. Mivel itt töltöm az életem 2/3-át, így eléggé befolyásolja a hangulatomat is. Kb másfél hónapja érzem (ekkor vezették be egyébként az éjszakai munkavégzést is), hogy megint kialakulóban van egy kis hangulatzavar. Ezeknek az okai eléggé szerteágazóak. Van olyan amit magamnak köszönhettem, de volt olyan is, hogy 2 tűz közé kerültem, vagy többet csináltam mint kellett volna és leb*sztak érte.


Az elmúlt héten pl a hangulatom úgy változott, mint az időjárás. Még vasárnap mikor életem koncertjén voltam, akkor örömömben sírtam, aztán mikor bementem dolgozni meg megláttam 1-2 kollégát, akiktől gyomorgörcsöm van, akkor meg szinte végig sírtam a műszakot. A szorongás és fáradtság már annyira az életem része lett, hogy már észre se veszem, ha valami baj van. Van, hogy menekülni szeretnék onnan, de nincs semmi ami úgy igazán tetszene. Volt olyan is egyébként, hogy már reggel sírtam.


Egyébként ha tényleg csak a magam dolgát végzem akkor nincs panasz a munkámra, meg talán azért sajnálják is, hogy olyan vagyok amilyen. Nemrég figyelmeztetve lettem, hogy ha pl még egyszer meglátnak pizsamában, akkor az lesz az utolsó munkanapom is. Ezzel is úgy vagyok, hogy nem érdekel különösebben.


Egyik kollégámmal beszélgettem is erről, és mondta, hogy azért ezek a b*szogatások nem egyediek, időnként ők is kikapnak, meg nagyjából hasonlót is éreznek, mint én.



Ami a magánéletet illetni, hát hobbim nem igazán van. Szinte semmi sincs ami örömet okozna nekem. Párkapcsolatba se merek belebonyolódni, mert a veszteségélménytől és a kudarctól rettegek. Másfelől nem hinném, hogy olyan jó társaság lennék kvázi zombiként.


Úgy gondolom, hogy azért kár lenne értem, de tehetetlennek érzem magam, hogy javítani tudnék az állapotomon. Ami jót tesz, az a programok szervezése, mert akkor jól érzem magam és van mit várni, de ez is véges.


Ha bármit számítana 27/N vagyok.


2019. jún. 5. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem kellene hobbit találnod, olyan fajta elfoglaltságot amit élvezel, amire vágysz, szívesen csinálod


a másik fontos dolog, hogy jobb munkahelyet kellene keresned

2019. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit kerestél pizsamában a munkahelyen?
2019. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bent kellett lennem/aludnom az éjszakai műszak miatt és ha alszom, akkor atoltozok.
2019. jún. 9. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!