Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha életem során mindig Intp...

Ha életem során mindig Intp lettem a teszten, de az intelligenciám miatt nem érzem magam annak, akkor ettől függetlenül lehetek Intp ami nem olyan intelligens?

Figyelt kérdés

Vannak átlagos vagy átlag alatti intellektussal rendelkező intp-k, vagy nem mivel az NT -intellectual és kizárja egymást a kettő?


Vannak jó területeim, de a logikám gyenge. Nincs ,,éles eszem".


2019. jún. 5. 17:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ni az tudatalatti.

Döntésnél Infj ként, Fe másokat figyelbe veszed, de közben Ti t is mi a logikus, Infjket ellentmondásosnak hívják.Nem ok nélkül. :)

Ha saját érzéseid alapján döntesz (Fi) És 4.Helyen Te. Akkor infp vagy. :)


~infj

2020. márc. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Az érzés es gondolkodás a döntésről szól. Az intuició és érzékelés az információ szerzésről. Tehát Fe-t és Ti-t használ INFJ döntéshozàsra.

Ni Fe Ti Se a tudatba van INFJ-nél.

Ne Fi Te Si a tudatalattiba.

2020. márc. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9-es voltam
2020. márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
köszönjük ezt a tényt, mi értelme volt? :)
2020. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Csak azért tértem ki mert van aki félre tipizálja magát. Amikor ordít hogy pl infp.

Infp Fi t használ, Te t 4. helyen ezért a saját erkölcsi érzéseit veszi figyelembe döntéshozatalkor, szokták mondani hogy csak úgy érzik magukat és nem akarják azt az adott dolgot.

Az hülyeség hogy az infj nem veszi figyelembe a logikát, Fe-Ti közel van egymáshoz, infj logikusabb típus mint a többi F típus. Ezért először jön a megérzés, aztán a mások figyelembe vétele, logika, és talán még a saját érzéseit is figyelmbe veszi, bonyolult személyiség.


-infj

2020. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Tudom, INFJ vagyok. Nagyon jól ismerem a típust. 9-es.
2020. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem veszekednék akkor te nem vagy logikai alkat ennyi. De azért nem ár ismerkedni infp típussal sem, angol oldalakon. Infj - Infp különbséget észre venni. Mert Ni - Fe Fi - Ne teljesen más.


Intpnek meg azt üzenem hogy sok féle intelligencia létezik, nem egy teszt alapján döntödik el hogy mennyire vagy okos, mindenki máshoz ért, kitöltöttem egy tesztet 126 iq feletti, na és! Teljesen hülye vagyok a matekhoz. Intp k nagyon jó logikai, rendszereket tudnak létrehozni, annyira részletbe mennően Ti segítségével, ezzel minden intp rendelkezik szerintem.

Csak ne ragadj bele a Ti-Si hurokba, Intp legnagyobb lustaság forrása. Fejleszted a Fi det, legyen több önbizalmad.

2020. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy Ni-t es Fe-t hasznalok.

Jó a logikám csak nem érdekel hogy mi a logikus. Nem arról van szó hogy adott esetben ne hasznalnám csak hangsúlyosabb az érzés. A fontosabb dolgokban arra hallgatok.

2020. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
:)
2020. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Különben azért írtam az az ismert "tényt" le, mert azt írtad "Ni tudatalatti" ami nem igaz INFJ-re ezért. Ezért kiigazitottam.


Azt nem értem 3-4 hozzászólasból hogy szűrted le hogy nem vagyok logikus?

Sok ember hiszi magát T-nek miközben F. A magamrészeről egy tudatos döntés volt hogy inkább az érzeseimre, hallgatok, engedek nekik, közben talán nem is annyira van így mint hiszem.

Az INFJ FB csoportba naponta láttom miket posztolnak és nagyon erőssen érzelmi töltése van a posztoknak többnyire. Egy INTJ és INFJ ég és föld ilyen szempontból.

2020. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!